Beşiktaş’ta Sivasspor Yenilgisi Şoku

Süper Ligde 18. Haftada sonucu en çok merak edilen maçlardan biri olan Beşiktaş- Sivasspor maçı Sivasspor’un 2-1 galibiyeti ile sonuçlandı. Sivasspor’un ev sahibi olduğu maçta Sivasspor 67. Dakikadan itibaren maça 10 kişi devam etmek zorunda kaldı. Sivassporlu futbolcu Uğur Çiftçi 67. Dakikada kırmızı kart görerek oyundan çıktı.

Sivasspor mağlubiyeti sonrası Beşiktaş’ta gergin anlar başladı. Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı mağlubiyet sonrası maçta hatalı oynadıklarını söyledi.

Abdullah Avcı ‘’ Taraftarımızdan özür diliyoruz’’

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı Sivasspor karşısında aldıkları 2-1’lik yenilgiden sonra şu açıklamalarda bulundu ‘’ Beşiktaş taraftarından bu yenilgiden dolayı özür diliyoruz. Bundan sonraki maçlarımızda taraftarımızı aldığımız galibiyetler ile sevindireceğiz. Sivasspor maçında hatalar yaptık ve duygularımızla mantığımızı karıştırdık’’

Abdullah Avcı son günlerde Beşiktaş’a transferi konuşulan Yeni Malatyaspor futbolcusu Guilherme transferini istemediğinin konuşulması üzerine Guilherme transferini istememesinin sebebinin öncelikli olarak forvet transferi istemesi olduğunu söyledi. Abdullah Avcı Guilherme transferi ile yabancı transfer haklarının dolacağını böylece yabancı forvet transferi yapamayacaklarını ve önceliğin forvet transferi olması gerektiğini de sözlerine ekledi.