Milan

Milan’ın Beraberlik Golü Hakan Çalhanoğlu’ndan

İtalya Ligi Serie A ‘da Milan takımı Hellas Verona ile 1-1 berabere kaldı. Hellas Verona ile kendi sahasında karşılaşan Milan’ın tek golünü Hakan Çalhanoğlu attı. 22. Hafta maçında ligde 8. Sırada ve 9. Sırada bulunan Hellas Verona ile Milan’ın karşılaşması iki takım ligde birbirlerine yakın sıralarda bulunduğu için ayrı bir öneme sahipti.

Maçın daha başında 13. Dakikada maçta misafir taraf olan Hellas verona gol atarak 1-0 öne geçti. Marco Faraoni’nin attığı gol Hellas Verona’yı deplasman sahasında biraz rahatlatsa da Milan maçı hiç bırakmadı. Maçın 29. Dakikasında Milan’ın beraberlik golü geldi. Hakan Çalhanoğlu’nun frikikten attığı gol ile Milan’a 1-1’lik beraberliği getirdi. Hakan Çalhanoğlu’nun beraberliği getiren golü ile Hellas Verona’nın da galibiyeti kısa sürmüş oldu.

Hakan Çalhanoğlu’ndan Torino’ya İki Gol

28 Ocak Salı günü Milan’ın Torino ile oynadığı İtalya Kupası maçında da Han Çalhanoğlu’nun imzası vardı. Milan’ın Torino karşısında 4-2 kazandığı ve İtalya Kupasında tur atladığı maçta Torino’ya atılan 4 golün ikisi Hakan Çalhanoğlu’nun golüydü. Milan’a turu getiren goller de Hakan Çalhanoğlu’nun ayağından çıkmıştı. Hellas Verona maçında da beraberlik golü Hakan Çalhanoğlu’nun ayağından geldi.