9 EYLÜL SPOR DÜNYASI TRANSFERLERİ

Transfer yaz dönemi TFF’nin aldığı kararla 8Eylül tarihine kadar uzatıldı. Bu vakte kadar son kozlarını oynamak isteyen takımlar ise son transfer girişimlerine başladı. İşte Avrupa ve Türkiye’den son transfer gelişmeleri…

Trabzonspor transfer yaz döneminin son günlerinde sol bek mevkisi için olan arayışını sonlandırmak istiyor. Radarında 3 isim bulunan Bordo Mavililerin aklındaki isimlerin ise Irakli Azarovi, Levan Kharabadze ve Domagoj Bradaric olduğu öğrenildi. Yeni sezonda sol bek mevkisi için hangi isim ile yolların birleştirileceği merak ediliyor.

Galatasaray’ın ön libero için arayışının devam ettiği biliniyordu. Aklında 3 isim daha bulunan Sarı Kırmızılı yönetimin radarına bir isim daha girdi; son olarak Midtjylland formasını terleten oyuncu Jens Cajuste… Ön libero arayışını bir an önce sonlandırmak isteyen Aslan’ın, İsveçli oyuncunun şartlarını sorduğu öğrenildi.

9 EYLÜL SPOR DÜNYASI TRANSFERLERİ

Galatasaray’dan Göztepe İle Takas Kararı

Galatasaray’ın Muslera’nın ayrılışının ardından yerli bir isim arayışında olduğu biliniyordu. Bu yolla Göztepe’nin yıldız oyuncusu İrfan Can Eğribayat’ı radarına alan Sarı Kırmızılı yönetim, istenilen 4 milyon Euro’luk bonservis bedelini fazla bulunca transfer sonuç kazanamamıştı.

Fakat bonservis bedelinin 4 milyon Euro’dan 2.5 milyon Euro’ya indirilmesi süreci tekrar aktive etti. Yeniden hareket geçen Aslan, bir yandan da memnun olmadığı isimleri elden çıkarmaya da çalışınca ortaya takas fikri atıldı.

Özellikle 8 Eylül tarihine kadar transferi sonlandırmak isteyen Aslan’ın, Göztepe ile takas yoluyla yıldız oyuncusunu almak istediği fikri gündeme oturdu. Atağın ilerleyen günlerde yapılması bekleniyor.

9 EYLÜL SPOR DÜNYASI TRANSFERLERİ

Milli Stoper Abdülkerim Bardakçı Fenerbahçe’nin Radarında

Fenerbahçe son transfer günlerinde ataklarını yapmaya devam ediyor. Sarı Lacivertli yönetimin bir yandan Fabricio Bustos ve Nicolas Cozza transferlerini bitirmeye çalışırken diğer yandan da milli bir stoperi radarına aldığı iddiası ortaya atıldı. Milli stoper Abdülkerim Bardakçı‘nın Sarı Lacivertli yönetime önerildiği ve yönetimin de en kısa zamanda harekete geçeceği düşünülüyor.

Fenerbahçe’nin bir atağını da önceden gündeme düşen bir oyuncu için yapacağı öne sürüldü. Real Madrid’in bek oyuncusu Marcelo bir kez daha gündeme geldi ve yönetimin bir kez daha şansını denemek istediği iddia edildi.