ALANYASPOR 3 PUAN İÇİN TER DÖKECEK

ALANYASPOR 3 PUAN İÇİN TER DÖKECEK

22 Nisan 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

Spor Toto Süper Lig’in 36. haftasında Aytemiz Alanyaspor takımı kendi evinde, kendi sahasında maça çıkacak. Kendi evinde oynanacak olan Gaziantep futbol kulübü karşılaşmasını kazanmak isteyen Alanyaspor takımı evinde üç puan için ter dökecek. hakemi Suat Arslanboğa yönetiminde başlayacak. Karşılaşmayı canlı olarak beIN Sports üzerinden izleyebilirsiniz.

ALANYA GERİ DÖNMEK İSTİYOR

Aytemiz Alanyaspor takımı 52 puanla süper toto süper Lig’in 36. haftasında altıncı sıradan giriş yaptı. Aytemiz Alanyaspor takımı beşinci sıradan altıncı sıraya geriledi. Aytemiz Alanyaspor‘un hedefi süper toto süper Lig’in son yedi haftasına başarılı bir şekilde tamamlayıp kalan haftalarda alacağın puanlarla beşinci sıraya tekrar çıkabilmek. Hedefe ilk dört takımın içerisinde yer almak olan Aytemiz Alanyaspor takımının gayesi Avrupa kupalarına direkt olarak katılabilmek. Bunun için ilk dört takımın içerisinde bitirmesi gereken Aytemiz Alanyaspor takımının son yedi maçtan beklentisi oldukça yüksek.

Çağdaş Atan’la öğrencileri bu maçı kazanmak için sahaya çıkacaklar. Rakibi Gaziantep futbol kulübü ile arasında bir puan farkı olan Aytemiz Alanyaspor takımı kendisiyle beraber hemen hemen aynı performansı erken Gaziantep futbol Kulübü’ne karşı üstünlük sağlamak istiyorlar.

Bu maçı kazanarak beşinci sıra yükselmek isteyen Aytemiz Alanyaspor takımı son beş haftada sadece bir kere galip olabildiler. Ev sahibi takım Aytemiz Alanyaspor takımı teknik direktörleri Çağdaş atanla beraber bulmak için tüm hazırlıklarını tamamladılar. Maç saat 16:00’da başlayacak ve Aytemiz Alanyaspor takımı 90 dakikanın sonunda galibiyeti gözlenmiş olarak kendi sahalarından ayrılmak istiyorlar.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

Aytemiz Alanyaspor: Marafona, Juanfran, Tzavellas, Caulker, Moubandje, Siopis, Efkan, Berkan, Davidson, Efecan, Babacar

Gaziantep Futbol Kulubü: Günay, Olkowski, Djilobdji, Miranda, Morais, Vetrih, Rashid, Maxim, Mirallas, Kenan, Dicko

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Spor Toto Süper Lig’in 36. haftasında Aytemiz Alanyaspor takımı Gaziantep futbol kulübü ile maça çıkacak. Karşılaşma bugün, 22 Nisan Perşembe günü saat 16:00’da başlayacak ve 90 dakikalık heyecanlı maraton Aytemiz Alanyaspor’un ev sahipliğinde oynanacak. Bahçeşehir Okullari Stadı’nda oynanacak olan maçın hakemi Suat Arslanboğa yönetiminde başlayacak. Karşılaşmayı canlı olarak beIN Sports üzerinden izleyebilirsiniz.