ALTAY SÜPER LİGE YÜKSELMEK İSTİYOR

ALTAY SÜPER LİGE YÜKSELMEK İSTİYOR

22 Mayıs 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

İzmir temsilcilerinden birisi olan Altay Spor Toto Süper Lig’de başarılı bir performans sergiledi sezonda aldığı puanlarla play-off mücadelelerine katılmaya hak kazandı. Play off karşılaşmalarında ilk olarak rakibi İstanbulspor ile karşılaşan Altay ilk maçı kendi evinde ve kendi sahasında oynadığı karşılaşmayı kazanarak ikinci maça avantajlı bir şekilde başlayacak. İkinci karşılaşma bu akşam, 22 Mayıs Cmartesi akşamı saat 18:00’de İstanbulspor’un ev sahipliğinde oynanacak.

ALTAY GALİBİYET ARAYACAK

Başarılı ismi temsilcilerinden birisi olan Altay rakibi İstanbul sporu ilk karşılaşmada yendi. 3-2’lik bir skorla rakibini yenen Altay aynı performansı ikinci maçta da göstermek istiyor. İkinci maçı da kazanarak finale adını yazdırmak isteyen Altay gelecek sezonda Süper Lig’de olmak istiyor. Üçüncü kez finale çıkabilme ihtimali olan Altay bu sefer süper lige yükselmek istiyor. Gelecek sezon da büyük takımlarla maça çıkmak isteyen Altay, İstanbulspor karşısında en iyi performansını sergileyecek. Mustafa Denizli ve öğrencileri kendilerine güveniyorlar.

İzmir temsilcisi Altay İstanbulspor karşısında ikinci galibiyetini alarak finale yükselmek istiyor. Rakibini yenerek finale adını yazdıracak olan Altay kendisine güveniyor ve bu maçı kazanacağına inanıyor. Final maçı 26 Mayıs Çarşamba günü oynanacak. Altay final karşılaşmasında olmak süper lige yükselmek için önündeki son engeli aşmak istiyor.

Karşılaşma İstanbul sporun ev sahipliğinde İstanbul’da oynanacak. İstanbul temsilcilerinden birisi olan İstanbul Spor takımı ilk maçta her ne kadar rakibine karşı kaybetmiş olsa da ikinci karşılaşmada maçı kesin bir şekilde kazanmak isteyecek. Her iki takımın da kıyasıya bir mücadeleye gideceği bu karşılaşmayı tüm taraftarlar yakından takip ediyor.

MAÇ BİLGİLERİ

Spor Toto birinci ligin en iyi canlı maçları play-off mücadeleleri. Play-off karşılaşmalarının ikinci aya bu akşam, 22 Mayıs Cumartesi akşam oynanacak. İlk karşılaşma İstanbulspor ve Altay arasında oynanacak.

Karşılaşma bu akşam, 22 Mayıs Cumartesi akşamı saat 18:00’de oynanacak. İstanbulspor’un ev sahipliğinde Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda oynanacak olan bu maçın hakemlik görevi ise Ali Palabıyık’a emanet.

Maçı canlı olarak kendi saatinde her zamanki gibi TRT spor üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.