ANADOLU EFES İKİNCİ KUPA PEŞİNDE

Basketbol Süper Ligi play off karşılaşmalarında Anadolu efes kupaya çok yakın. Kupayla arasında 10 $ kesin sadece bir maç kaldı. Anadolu efes ING basketbol Süper Ligi play off karşılaşmalarında ekibi Fenerbahçe’de koyup iki maçta da mağlup etmeyi başardı.

ANADOLU EFES GALİBİYETE ÇOK YAKIN

Anadolu efes Almanya’dan Avrupa’nın en büyük basketbol takımı ünvanını alarak geri döndü ve burdada Fenerbahçe beko karşısında adeta esip gürlüyor. ING basketbol Süper Ligi playoff karşılaşmalarında rakibini 1 dakika olsun izin vermeyen Anadolu efes her iki maçı da rakibine fark atarak kazandı.

Mutlu bir şekilde maçtan ayrılan Anadolu efes serinin üçüncü maçını da kazanarak şampiyonla uzanmak istiyor. Şampiyonları sadece bir maç uzakta olan anadolu efes bu akşam, 7 Haziran Pazartesi akşamı saat 19:30’da oynanacak olan ding basketbol Süper Ligi play off karşılaşmalarında ki üçüncü maçı da kazanarak kupayı kazanmak istiyor.

Ergin ataman ve öğrencilere play off karşılaşmalarında oldukça başarılı bir performans sergiledi. Anadolu efes bu başarısını taçlandırarak kupayı kazanmak istiyor. Fenerbahçe beko karşısında oynayacağı üçüncü maçı kazanarak Anadolu efes kupaya da ulaşmak istiyor. İki kim açık kazada lacivert beyazlı anadolu efes üçüncü maçı da kazanmayı hedefliyor.

Başarılı takımı anadolu efes Fenerbahçe beko karşısında üçüncü maçında kazanmak istiyor. Üçüncü maçında kazanırsa anadolu efes şampiyonluk kupasını kazanacak. ING basketbol Süper Ligi playoff mücadelesinde kafama saygılı anadolu efes başarılı performansını kupayla sonlandırmak istiyor.

ANADOLU EFES BU AKŞAM KUPAYI İSTİYOR

Bu akşam, 7 Haziran Pazartesi akşamı saat 19:30’da anadolu efes ve Fenerbahçe beko bir kez daha karşı karşıya gelecek.

Karşılaşma Fenerbahçe Pekkan’ın ev sahipliğinde Ülkerspor Tesisleri’nde oynanacak. Fenerbahçe Beko ve anadolu efes takımları serinin ikinci maçında gergin dakikalar yaşamıştı. Bu akşam, 7 Haziran pazartesi akşam saat 19:30’da gergin dakikalar olacak mı takımlar maçına kadar iyi hazırlandılar ve maçın sonucunu hangi takım kazanacak seri daha devam edecek mi yoksa anadolu efes kupayı kazanacak mı oldukça merak ediliyor.

Maçı canlı olarak TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz.