ANADOLU EFES PLAYOFFTA AVANTAJLI

Final Four’da Şampiyon olan Anadolu efes ING basketbol Süper Ligi play off karşılaşmalarında da en iyi performansını sergileyerek maçı kazanmak ve şampiyon olmak istiyor. İlk maçında Fenerbahçe bekoya 40 sayılık fark atan anadolu efes ikinci maçında da aynı performansı sergile Mac istiyor. Playoff serisindeki ikinci maç bu akşam, 5 Haziran cumartesi akşamı saat 19:30’da oynanacak. Anadolu efes Almanya’dan mutlu ve oldukça formda bir şekilde döndü.

ANADOLU EFES FORMDA

Anadolu Efes Fenerbahçe Beko karşısında sağladı avantajı devam ettirmek için serinin ikinci maçını da kazanmak istiyor. Anadolu Efes galibiyetle bir kez daha park eden ayrılarak seride avantajı yakalamak istiyor. ING basketbol Süper Ligi play off karşılaşmalarında serinin üçüncü maçı 7 Haziran Pazartesi günü oynanacak. Anadolu Efes 7 Haziran Pazartesi günü deplasmana çıkacak.

Bu akşam, 5 Haziran Cumartesi akşamı saat 19:30’da kendi evinde, kendi sahasında, Sinan erdem Spor Salonu’nda maça çıkacak olan Anadolu Efes kendi evinden galibiyetle ayrılmak istiyor. İlk karşılaşmada 115 sayı ulaşan Anadolu Efes aynı performansı sergileyebilmek için tüm hazırlıklarını tamamladı.

Rakibi karşısında var olan avantajını korumak isteyen Anadolu Efes bu avantajı bu maçta da kaybetmek istemiyor. Anadolu Efes galibiyetle sağdan ayırabilmek için en iyi oyuncuları ile sahaya çıkıp rahat bir karşılaşma oynamak istiyor.

Serinin ilk maçında oldukça rahat bir maç kazanan ve rahat bir oyun süre Anadolu Efes ikinci maçta da aynı performansı sergile Mac istiyor. Kendi evinde, kendi sahasında, Sinan erdem Spor Salonu’nda oynanacak olan bu akşamki karşılaşmalar Anadolu Efes kendi evinde mutlu bir şekilde ayrılmak istiyor.

Lacivert beyazlı Anadolu Efes ING basketbol Süper Lig’in gider olarak tamamladı. Play-off karşılaşmalarında da en iyi performansını sergileyerek ING basketbol Süper Ligi’nde şampiyon olmak isteyen Anadolu Efes bu avantajı kaçırmak ve kaybetmek istemiyor.

ANADOLU EFES BEKO’YU YİNE YENMEK İSTİYOR

Lacivert beyaz Anadolu Efes sarı lacivertli Fenerbahçe Beko’yu ING basketbol Süper Ligi play off karşılaşmalarında bir kez daha yenmek istiyor. İkinci maç bu akşam, 5 Haziran Cumartesi akşam saat 19:30’da oynanacak. Anadolu Efes ilk maçı oldukça rahat bir şekilde kazandı ve ikinci maçı da aynı rahatlıkla kazanmak istiyor.

Maç bu akşam, 5 Haziran Cumartesi akşam saat 19:30’dan dolayı pasını ev sahipliğinde, Sinan erdem Spor Salonu’nda oynanacak. Anadolu Efes kendi evinde, kendi sahasında mutlu ayrılabilmek için Fenerbahçe Beko karşısında oldukça baskın bir performans sergileyecek.