Rafael Nadal

Avustralya Açık Tenis’te Kobe Bryant’a Anma

Avustralya Açık Tenis Turnuvası 4. Turda Rafael Nadal ile karşılaşacak olan Nick Kyrgios’un hareketi izleyicilerden ve spor severlerden tam not aldı. Avustralyalı tenisçi Nick Kyrgios Rafael Nadal’la oynayacağı tenis maçı öncesi ısınmak için sahaya üzerinde Kobe Bryant forması ile çıktı. Avustralyalı olmasına rağmen fanatik Boston Celtics taraftarı olan Nick Kyrgios’un bu anlamlı hareketi tribünlerdeki tenis severleri ve ekranların başında maçı seyreden tenis severleri duygulandırdı.

26 Ocak Pazar günü bir helikopter kazasında vefat eden Kobe Bryant’ın ölümü tüm dünyada üzüntüye sebep olmuştu. Efsane basketbolcu Kobe Bryant’ın ölümüne sebep olan helikopter kazasında Kobe Bryant ile beraber Bryant’ın 13 yaşındaki kızı Gianna Bryant da vefat etmişti. Helikopterde bulunan 7 kişi de kurtulamamış ve helikopter kazasında toplam 9 kişi hayatını kaybetmişti.

Nick Kyrgios’un Gözyaşları

NBA’n gelmiş geçmiş en iyi basketbolcusunu anmak için Rafael Nadal ile oynayacağı maçın ısınma hareketlerine 8 numaralı Kobe Bryant forması ile çıkan Nick Kyrgios duygusal anlar da yaşadı. Avustralyalı tenisçi Kobe Bryant’ın forması ile ısınma hareketleri yaparken gözyaşlarını tutamadı.