TFF 1. Lig

Balıkesirspor’da Neler Oluyor?

Balıkesirspor TFF 1. Lig takımlarından biri ve teknik direktör görevini Yusuf Şimşek sürdürüyor. Yusuf Şimşek’in Balıkesirspor’da 24 saat içinde yaşadıkları Türkiye’de ve dünyada eşine az rastlanır bir olay oldu.

Balıkesirspor Yönetimi 1 Temmuz’da gün içinde teknik direktör Yusuf Şimşek ile yollarını ayırma kararı aldı. Bu kararı daha uygulamadan ani bir değişiklikle Yusuf Şimşek ile yola devam kararı alındı. Bu ani ve 360 derece dönüşün sebebi henüz bilinmezken Yusuf Şimşek de bu kararın şaşkınlığını yaşadı.

5 Saat Arayla İki Farklı Paylaşım

Balıkesirpor Kulübü 1 Temmuz günü saat 18:22’de sosyal medya hesabından Yusuf Şimşek’in kulüpten ayrıldığını açıklamıştı. Balıkesirspor Kulübü paylaşımında teknik adam ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayrıldığını belirtmişti. Bu paylaşımdan 5 saat sonra saat 23:02’de Balıkesirspor Kulübü’nün sosyal medya hesabından yaptığı yeni paylaşımda Yusuf Şimşek ile anlaşıldığı ve sezon sonuna kadar yola beraber devam edileceği açıklandı.

Yusuf Şimşek 6 Şubat 2020 tarihinde Balıkesirspor’u çalıştırmaya başlamıştı. Balıkesirspor’u çalıştırdığı dönemde Yusuf Şimşek 10 maçta 4 yenilgi, 4 beraberlik ve 2 galibiyet almıştı.

Güncel Yazılar