22 Haziran pazartesi

Başkanlarından Yakışmayan Hareketler

Süper Ligde 22 Haziran Pazartesi günü oynanan Aytemiz Alanyaspor-Trabzonspor maçı futbola ve spora yakışmayan davranışlara sahne oldu. 2-2 berabere biten karşılaşmanın sonunda iki kulübün başkanları kavga etti. Maçın bitiminde protokol tribününde yaşanan gergin anlardan sonra iki kulüp başkanı saha dışında da gerginliği devam ettirdi.

Trabzonspor’un deplasmanda oynadığı maçta Aytemiz Alanyaspor’a beraberliği getiren gol maçın uzatma dakikası olan 90+5. Dakikada Bakasetas’dan geldi. Aytemiz Alanyaspor son anda gelen beraberlik golünün sevincini yaşarken protokolde yer alan Trabzonspor kulübü yöneticileri Aytemiz Alanyaspor kulübü çalışanlarına gol sevinci konusunda tepki gösterdiler. Bu olay üzerine Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu arasında yumruklu kavga çıktı. İki kulüp başkanını Jandarma Komutanlığı ekibi ayırmak zorunda kaldı.

‘’Ahmet Ağaoğlu Alkollü’’

Bu arada Ahmet Ağaoğlu Aytemiz Alanyaspor Kulübü çalışanlarına da fiziki olarak saldırmaya kalktı. Jandarma Komutanlığı ekibinin Ahmet Ağaoğlu’na müdahale etmesi ve saha dışına çıkarması ile bu centilmenlikten uzak görüntüler son buldu. İki, kulüp balkanı da karşı tarafın küfürlü konuştuğunu söyledi. Hasan Çavuşoğlu ise Ahmet Ağaoğlu’nun alkollü olduğunu iddia etti.

Güncel Yazılar