Corona Virüsü

Beşiktaşlı Adem Ljajic’in Sağlık Durumu

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan Corona virüsü Wuhan’dan sonra tüm dünyada ölümlere yol açmaya başladı. Dünya Sağlık Örgütü’nün acil durum ilan ettiği Corona virüsünün Wuhan’da ve dünyada neden olduğu ölümlerin sayısı 2000’i geçti. Avrupa’da da ve komşu ülkemiz İran’da da görülen ve ölümlere sebep olan virüsün Beşiktaşlı futbolcu Âdem Ljajic’de ortaya çıktığı konusu futbol gündeminde gündeme oturdu.

Âdem Ljajic’in Hastalığı

Sırp futbolcu Âdem Ljajic’in corona virüsüne yakalandığı ve karantina altında tutulduğu söylentileri Beşiktaşlı taraftarlarda paniğe neden oldu. Beşiktaş Kulübü Âdem Ljajic’in sağlık durumu ile ilgili olarak bir açıklama yaparak Sırp futbolcunun sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti.

Siyaz beyazlı kulüp yönetimi yaptığı açıklamada Âdem Ljajic’in yüksek ateş şikayetiyle Acıbadem Fulya Hastanesi’ne gittiğini ve gerekli tetkiklerinin yapıldığını belirtti. Yapılan tetkikler sonucu Âdem Ljajic’de yüksek ateş ve boğaz enfeksiyonu olduğunu tedavisinin yapıldığını da belirten kulüp yönetimi corona virüsü ile ilgili bir teşhisin olmadığını da özellikle açıklamalarında yer verdiler.

Kulüp yönetimi corona virüsü ile ilgili çıkan haberler inanılmaması yönünde de taraftarlarını uyardı.