Beşiktaşlı Victor Ruiz: ”Her Maçı Kazanmalıyız ve Gelecek Sene Avrupa’da Mücadele Etmeliyiz”

Beşiktaşlı Victor Ruiz: ”Her Maçı Kazanmalıyız ve Gelecek Sene Avrupa’da Mücadele Etmeliyiz”

18 Şubat 2020 Kapalı Yazar: futbolguncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

Beşiktaş’ın deneyimli oyuncusu Victor Ruiz, idman öncesinde basın mensuplarına açıklamalar yaptı. Ruiz’in, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı açıklamalarda lider ile aradaki puan farkını kapatabileceklerini inandığını söyledi. Beşiktaş forması giyen oyuncu, ” Biz işimizi iyi yaparsak her şey daha iyi olabilir, buna bakmalıyız. Şampiyonluk kolay değil ama imkansız olduğunu da söyleyemeyiz. ” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ın başarılı oyuncusu Victor Ruiz, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde antrenmana çıkmadan önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İspanyol savunmacısı Ruiz, takımın performansını, ligdeki durumu, VAR sistemi ile ilgili fikirleri ve Sergen Yalçın hakkındaki görüşleri hakkında konuştu.

”VAR Sisteminin Ne Kadar İyi Çalıştığı Tartışılır”

Beşiktaşlı Victor Ruiz, idman öncesi yaptığı açıklamalarda “VAR sisteminin ne kadar iyi çalıştığı tartışılır. Hakemler lehimize mi yoksa aleyhimize mi daha çok hata yaptı, bunun muhasebesini şu an yapamam. Biz işimizi iyi yaparsak her şey daha iyi olabilir, buna bakmalıyız. Şampiyonluk kolay değil ama imkansız olduğunu da söyleyemeyiz.” ifadelerine yer verdi.

”Her Maçı Kazanmalıyız ve Gelecek Sene Avrupa’da Mücadele Etmeliyiz”

31 yaşındaki oyuncu Victor Ruiz, “İspanya’dan ayrılmam, yeni tecrübeler denemem gerekiyordu. Kararımdan dolayı pişman değilim. Adaptasyon sürecimi tamamladım ve iyi durumdayım. Şimdi her maçı kazanmalıyız ve gelecek sene Avrupa’da mücadele etmeliyiz.” şeklinde açıklamalar yaptı.

Sergen Hoca İle Abdullah Hoca Tamamen Farklı

Siyah beyazlı savunma oyuncusu “Sergen Yalçın ile Abdullah Hoca’nın antrenörlük anlayışları tamamen farklı. Sergen Hoca ile iyi başladık ama Başakşehir maçını az bir farkla elimizden kaçırdık.” şeklinde konuştu.

Çok Büyük Fırsatı Kaçırdık

İspanyol futbolcu Victor Ruiz, açıklamalarını “Çok büyük bir şansı ve fırsatı kaçırdık. Kazansaydık, yukarıdaki takımlara yaklaşabilirdik. Ancak önümüzde hala şans var. Trabzonspor ve Alanyaspor maçlarını kazanırsak farkı kapatırız.” sözleri ile sonlandırdı.