Beşiktaş’ta Abdullah Avcı Tepkisi Büyüyor

Beşiktaş takımının 22 Ocak Çarşamba günü Ziraat Türkiye Kupası maçında Erzurumspor ile oynana maçta 3-2 yenilmesi Beşiktaş’ta suları iyice hareketlendirdi. Erzurumspor ile oynanan il maçı da 3-2 kaybeden Beşiktaş ikinci maçı da kaybedince Ziraat Türkiye Kupasına veda etti ve Erzurumspor çeyrek finale çıktı. Beşiktaş’ın Ziraat Türkiye Kupası ve lig maçı olmak üzere son oynadığı 8 maçın yedi tanesinin yenilgi ile sonuçlanması Beşiktaş taraftarlarının tepkisine neden oldu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı’ya hafta sonu oynanan lig maçından da kaynaklanan tepkiler Erzurumspor yenilgisiyle çığ gibi büyüdü. Abdullah Avcı’nın Erzurumspor maçındaki performansı ile ilgili böyle Beşiktaş hakkında takım görmediğini söylemesi teknik adama karşı tepkileri daha da çoğalttı. Beşiktaş taraftarları Abdullah Avcı’nın istifasını istiyor.

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın Sesleri

Abdullah Avcı’nın Beşiktaş ile 3 yıllık sözleşmesi devam ediyor. Beşiktaş yönetiminin Abdullah Avcı’nın sözleşme bitiminden önce kulüpten ayrılması ile ilgili görüşme yapacağı düşünülüyor. Abdullah Avcı ile tazminat konusunda anlaşıldığı takdirde teknik adam ile yolların ayrılacağı söyleniyor. Beşiktaş cephesinde bomba bir haber de Beşiktaş’ın Abdullah Avcı yerine düşündüğü teknik adamın Sergen Yalçın olacağına yönelik bir haberdir. Abdullah Avcı ile anlaşılıp yolların ayrılması halinde Beşiktaş kulübünün sergen Yalçın ile görüşeceği ve Sergen Yalçın’ı takımın başına getireceği belirtildi. Sergen Yalçın Yeni Malatyaspor’daki teknik direktörlük görevinden geçen hafta Yeni Malatyaspor’un aldığı kötü sonuçlar sebebiyle ayrılmıştı.