küresel salgın

Beşiktaş’tan ‘’Bırakmam Seni’’

Dünyada ve Türkiye’de küresel salgın covid 19 futbol maçları başta olmak üzere spor karşılaşmaları ertelendi. Futbol maçları corona virüsü önlemleri ile başladı ve bütün maçlar seyircisiz olarak oynanmaya başladı. Uzun süre lig maçlarının oynanamaması ve oynanmaya başlandığında da seyircisiz oynanması futbol kulüplerini mali olarak krize soktu.

Beşiktaş Kulübü de bu mali krizi en şiddetli şekilde yaşayan kulüp oldu. Kulüp bu krizi çözebilmek için ‘’Bırakmam Seni’’ adında bir kampanya başlattı. Taraftarlar ve ünlü kişilerin SMS ve havale/EFT yoluyla kampanyaya istedikleri miktarda bağış yapacaklar. Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ‘’Bırakmam Seni’’ kampanyası ile ilgili açıklamalar yaptı.

‘’Bırakmam Seni’’ Tişörtleri Yakında

Ahmet Nur Çebi ‘’Bırakmam Seni’’ kampanyası kulübe maddi destek için başlamış gibi görünse de manevi destek de verdiğini söyledi. Beşiktaş Kulübü Başkanı taraftarlar başta olmak üzere kampanyaya katkı sağlayan herkese teşekkür ve minnet duygularını iletti. Ahmet Nur Çebi ufak da olsa her desteğin Beşiktaş’a katkısının büyük olduğunu ifade etti. Beşiktaş Kulübü Başkanı yakın zamanda ‘’Bırakmam Seni’’ kampanyası tişörtlerinin de satışa çıkacağını müjdeledi.

Güncel Yazılar