TFF 3. Lig

Bucaspor’un Anlamlı Desteği

İzmir’in TFF 3. Lig temsilcisi Bucaspor örnek bir destek kampanyası ile farkını gösterdi. Bucaspor kulübü özel olarak ve belirli sayıda forma tasarladı. Kulüp bu formaların satışından gelecek geliri de skolyoz hastası olan Aleyna Eken’in tedavi masrafları için kullanılacağını açıkladı. 12 yaşında olan Aleyna Eken’in skolyoz hastalığı ile ilgili olarak ameliyat ve tedavi masraflarının karşılanması için Bucaspor forma satışından olan gelirleri ile destek verecek.

Bucaspor TFF 3. Lig play-off maçında Antalya’da 68 Aksaray Belediyespor ile karşılaşacak. Özel olarak tasarlanan ve kişiye özel olarak satışa sunulan formaların geliri Skolyozu Yenenler Derneği’ne bağışlanacak. Bucaspor Kulübü sloganı ‘’Bir Umut da Sen Ol Buca’’ olan kampanyaya taraftarların destek olmalarını istedi.

Sosyal Medyadan Paylaştılar

İzmir ekibi bu güzel ve anlamlı kampanyayı sosyal medya hesabından da duyurdu. Aleyna Eken’in ailesi de bu destek için Bucaspor Kulübüne ve taraftarlara teşekkürlerini iletti. Skolyozu Yenenler Derneği Başkanı Fizyoterapist Refika Tuğçe Aktaş da bu destek için Bucaspor Kulübüne teşekkür etti ve Bucaspor’un sadece bugün değil her zaman derneğe destek olduklarını da belirtti.

Güncel Yazılar