Şampiyonlar Ligi Yarı Final

Corona Virüsü Yine Unutuldu

Bu yıl Şampiyonlar Ligi Yarı Final maçları tarihi sonuçlara sahne oldu. Uzun yıllardan beri ilk kez yarı finalde İspanya, İngiltere ve İtalya takımları yer almadı ve çeyrek finalde elendiler. Yarı finalde de Fransa temsilcisi Paris Saint Germain Almanya takımı Leipzig’i 3-0 yenerek finalist oldu. Paris Saint Germain’in Şampiyonlar Liginde finale yükselmesi Fransız futbol severleri ve Paris Saint Germain taraftarlarını sevince boğdu.

Maçın ardından Fransız futbol severler ve PSG taraftarları finale yükselmeyi kutlamak için Paris’te sokaklara çıktılar. Coşkulu kutlamalar sırasında futbol severler ve taraftarların maskesiz olmaları ile sosyal mesafe kurallarının hiçe sayılması corona virüsünün unutulduğunu ortaya çıkardı.

Futbolcular El Sıkıştı

PSG takımı tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi finaline yükseldi. PSG taraftarları bu tarihi başarıyı kutlarken covid 19’u adeta unuttular. PSG taraftarları maçı izlerken de maskesiz ve sosyal mesafeye uymadılar. Maç sonrası kutlamalarda da uyulmadı. PSG futbolcularının da maç sonrası taraftarlar ile bir araya geldikleri sırada el sıkışmaları da gözden kaçmadı.

Güncel Yazılar