EROL BULUT’UN YERİNE GELECEK TEKNİK DİREKTÖR

Sarı lacivertli ekip Fenerbahçe’de alınan kötü sonuç ve takım üzerinde dolaşan karabulutlar sebebiyle genç teknik direktör Erol Bulut’un geleceği münakaşa mevzusu olurken, yolların ayrılması halinde takımın başına gelme ihtimali yüksek olan teknik direktörlerin adları ortaya çıkmaya başladı.

Bununla birlikte komşu ülke Yunanistan’ın medyası, Sarı lacivertli ekip Fenerbahçe’nin teknik direktör adayları içinde ilk akla gelen adı açıkladı. Fenerbahçe, en son Süper Lig kapsamında yapılan 30. hafta mücadelesinde Gençlerbirliği ile yüz yüze gelmiş ve karşılaşmadan 2-1’lik mağlubiyetle ayrılmıştı.

Maçın ardından Fenerbahçe camiasında 2 gündem vardı. VAR’daki hakem ve Teknik Direktör mevzusu. Erol Bulut’un Fenerbahçe’deki geleceği münakaşa mevzusu olurken, sarı lacivertli kulüp yönetimi şimdilik resmiyete dökülmüş bir karara imza atmadı

MEDYA’DA YANKILANAN YENİ İSİM

Sarı-lacivertli 2 Fenerbahçe’nin şu sıralar gündemini en çok meşgul eden konu Şüphesiz başarılı iyi performans ortaya koyan genç teknik direktör Erol Bulut ile yolların ayrılmasının ardından takımın başına gelecek teknik direktörün kim olacağı. 

Bazı basın yayın organları Erol Bulut ile yolların ayrılması ardından takım başına gelecek teknik adamlar hakkında flaş iddialar ortaya attı.  Buna örnek olarak komşu ülke Yunanistan basınından geldi.  Yunan medyasında yer alan haberlerden edinilen bilgiler doğrultusunda sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe ile Erol Bulut’un Yolları ayrılmasının ardından takımın başına Flash bir isim gelecek.  

Yunan medyasına göre Erol Bulut ile yollarının ayrılması halinde Fenerbahçe’nin teknik direktörlük koltuğuna Razvan Lucescu gelecek.  Kendine has bir stili ve oyuncular ile iletişime bulunan Razvan Lucescu sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’nin teknik direktör aday listesinde ilk sırada bulunuyor.

TEKNİK DİREKTÖRÜN AÇIKLAMALARI

Razvan Lucescu Yakın bir zamanda Media vermiş olduğu demeçte, Şu an için Romanya’da bir kulübe dönmeyi istemediğini bunun planları arasında olmadığını, ihtimal olduğu sürece yurtdışındaki bir kulübün başında görev yapmak istediğini ancak teknik direktörlük kariyerine nerede devam edeceği konusunda bir fikri olmadığının  yanı sıra gelecek 34 haftalık süre zarfında net bir karar vermek istemediğini, yaz dönemine kadar dinlenmeyi planladığını, 3-4 hafta demesinin sebebinin de Mental olarak ve taktiksel anlamda kendisini hazırlamak olduğunu söylerken, karmaşık bir hoca olduğundan, yeni bir maceraya atılması durumunda zamana ihtiyaç duyacağından ve yeniden bir kulüpte görev almak için zaman istediğini belirtmişti.

Sarı lacivertli ekip Fenerbahçe’de alınan kötü sonuç ve takım üzerinde dolaşan karabulutlar sebebiyle genç teknik direktör Erol Bulut’un geleceği münakaşa mevzusu olurken, yolların ayrılması halinde takımın başına gelme ihtimali yüksek olan teknik direktörlerin adları ortaya çıkmaya başlamıştı.