ERZURUMSPOR SON DAKİKADA 3 PUAN ALDI

ERZURUMSPOR SON DAKİKADA 3 PUAN ALDI

23 Nisan 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

Spor Toto Süper Lig’in 36. haftasında Erzurumspor takımı kendi evinde, kendi sahasında yeni Malatyaspor ile karşı karşıya geldi. Maç Erzurumspor takımı için oldukça önemliydi. Son haftalarda galibiyete hasret kalan en son spor takımı aynı zamanda eleme potasında da yer alıyordu. Alacağı üç puanla oldukça moral depolayacak olan Erzurumspor takımın Malatyaspor karşısında üç puan için sahaya çıkmıştı. Erzurum spora galibiyeti getiren golü 90 +6. dakikada geldi.

ERZURUMSPOR GALİBİYETİ GÖĞÜSLEDİ

Ev sahibi takım Erzurumspor geçen hafta Spor Toto Süper Lig’in 35. haftasında Denizlispor karşısında aldığı üç puanla oldukça moral toplamıştı. Her iki takımda eleme potasında olduğu için Erzurumspor takımı 35. haftayı galibiyetle kapattığı için oldukça iyi bir duruma geldi.

Bu haftada yeni Malatyaspor karşısında aldığı galibiyetle süper toto süper Lig’de bu sezon ilk kez üst üste ikinci galibiyetini aldı. Erzurumspor takımı kötü bir performans sergileyerek bugüne kadar geldi. Şans Besta Süper Lig eleme potasında yer alan en son spor takımı son haftalara iyi değerlendirmek isteyen. İki haftadır galibiyetle ve üç puanla sahadan ayrılan Erzurumspor takımı kalan haftalarda galibiyette tamamlamak istiyor.

Karşılaşmanın ilk yarısı golsüz eşitlikle tamamlandı. Hem yeni Malatyaspor hem de Erzurumspor takımları ilk 45 dakikada herhangi bir gol pozisyonu bulamadılar. Maçın ikinci yarısı da aynı skorla devam etti. Karşılaşma uzatmalara gidince Erzurumspor takımı bu uzatmaları oldukça iyi değerlendirdi. Uzatmalarda 90 + 6 da Erzurumspor takımı galibiyeti getiren golü buldu. 90 + 6 da Erzurumspor takımı Obertan ile galibiyeti getiren golü buldu ve üç puanı kendi hanesine yazdırdı.

Erzurumspor takıma bu son dakikada gelen gol ile üç puanı kazandı. Konuk takım yeni Malatyaspor ise puansız bir şekilde sahadan ayrıldı.

ERZURUMSPOR’UN SÜPER LİG DURUMU

Spor Toto Süper Lig’in 36. haftasında galibiyetle haftayı kapatan Erzurumspor takımı yeni Malatyaspor karşısında son dakikada bulduğu golle üç puanı kazandı. 90 + 6’da gelen golle üç puanla kendi hanesine yazdıran Erzurumspor takımı puanını 34’e yükseltti. 34 puanla 19. sırada yine tehlike bölgesinde olan Erzurumspor takımı kalan haftalara iyi değerlendirirse eleme potasında çıkabilecek. Konuk takım yeni Malatyaspor ise 37 puanla 15. sıradaki yerini korudu.

Erzurumspor takımı bu sezon ilk kez üst üste ikinci galibiyetini aldı ve kalan haftalarda kayıpsız geçirmek için şimdiden çalışmalara başladı. Oldukça moral depolayan Erzurumspor takımı iki haftadır Üç puan kazanıyor ve iki haftada toplam altı puanı hanesine yazdırdı. Eleme potasında çıkmak isteyen Erzurumspor takımı kalan son haftalara iyi değerlendirecek.