Erzurumspor’un 1. Lig Sevinci

Erzurumspor’un 1. Lig Sevinci

18 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: MedyaSpor

This content has been archived. It may no longer be relevant

Hatayspor 2019-2020 futbol sezonunda TFF 1. Ligin lider ve şampiyon takımı olarak Süper Lige yükselen takım oldu. TFF 1. Lig 33. Hafta maçında Adanaspor ile karşılaşan Hatayspor karşılaşmadan 2-1 galibiyet ile ayrıldı. Ligden düşmesi kesinleşen Adanaspor’u yenen Hatayspor bu galibiyet ile lig şampiyonluğunu da ilan etti. Hatayspor yeni futbol sezonunda Süper Ligde mücadele edecek.

Hatayspor’un şampiyonluğu ve Süper Lige yükselmesi Hatayspor takımını mutlu etti. Hatayspor taraftarları da takımlarının Süper Lige yükselmesini coşkuyla kutladılar. Hatayspor kulüp tarihinde ilk defa Süper Ligde mücadele edecek.

Mehmet Altıparmak Başarısı

Hatayspor’un Süper Lige yükselmesinde en büyük katkısı olan Hatayspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak’tı. Mehmet Altıparmak son 3 sezondur çalıştırdığı takımlarda başarılara imza atıyor ve takımları Süper Lige yükseliyor. 2017-2018 futbol sezonunda Erzurumspor’u çalıştıran Mehmet Altıparmak Erzurum ekibini Süper Lige yükseltti. 2018-2019 futbol sezonunda Gaziantepsor2u çalıştıran teknik adam Gaziantepspor’u da Süper Lige yükseltti. Son olarak Hatayspor’u çalıştıran Mehmet Altıparmak Hatay ekibini de Süper Lige çıkartıp başarısını bir kez daha ispat etti.

Güncel Yazılar