EURO 2020’DE TAKIMLAR ARASI HAZIRLIK MAÇI

Euro 2020 kapsamında bu akşam hazırlık maçı oynanacak. Türkiye ve Azerbaycan arasında oynanacak olan bu hazırlık maçında her iki takımda kendi performanslarını görebilmek ve hazirandaki maçlar için hazırlık yapmak istiyorlar. Karşılaşma bu akşam, 27 Mayıs Perşembe akşamı saat 20:00’de TRT spor ekranlarında canlı olarak yayınlanacak. Alanya’da oynanacak olan karşılaşmada her iki takımda iyi bir performans sergileyerek asıl maçlara hazırlanmak istiyorlar.

MİLLİ TAKIM EURO 2020’YE HAZIR

Şenol Güneş öğrencileri milli takım olarak Euro 2020’ye hazırlar. Asıl maçlar öncesindeki hazırlık maçına çıkacak olan milli takım Türkiye bu hazırlık maçlarında iyi bir performans sergilemek istiyor. Azerbaycan maçı bu akşam, 27 Mayıs Perşembe saat 20:00’de oynanacak.

Azerbaycan karşılaşması Aydın’a 31 Mayıs günü de Gine ile karşı karşıya gelecek olan Türkiye milli takımı bu hazırlık maçlarından sonra Almanya’ya geçecek. Uzun bir süredir Antalya’da kampa giren ve yoğun bir hazırlık temposu ile çalışan milli takımımız Türkiye 2 Haziran itibari ile Almanya’ya geçecek.

Almanya’da hazırlıklarına devam edecek olan milli takımımız Türkiye Euro 2020 kapsamında iyi bir performans sergilemek istiyor. Dünya Kupası elemelerinde oldukça iyi bir performans sergileyerek kendi grubunda fark yaratan milli takımımız Türkiye Euro 2020 Avrupa futbol Şampiyonası’nda da iyi bir performans sergilemek istiyor. Rakiplerine yine fark yaratmak onlara karşı üstünlük kurmak isteyen milli takım Türkiye hazırlık maçlarında asıl maçlara hazırlanacak.

Milli takım teknik direktörü Şenol güneş öğrencilerine güveniyor. Hazırlık maçlarında normal maçlarda çok daha fazla süre vermedi öğrencileri sahaya çıkarmak isteyen Şenol Güneş tüm oyuncuların performansını görmek istiyor. Hazırlık maçlarında herhangi bir puan herhangi bir sıralama getirisi olmadığı için takımlar sadece kendilerini denemek ve tüm oyuncuların sahadaki performansını görmek için bu hazırlık maçlarını yaratıyorlar.

TÜRKİYE EURO 2020 İÇİN İDDİALI

Milli takım Türkiye Euro 2020 için oldukça iddialı. Dünya Kupası elemeleri karşılaşmalarında oldukça başarılı bir performans sergileyen milli takımımız Türkiye grup karşılaşmalarında birinci sırada tamamlamıştı. Euro 2020 kapsamında da en iyi performansı ile sahaya çıkmak isteyen Şenol Güneş öğrencileri Euro 2020’de de fark yaratmak ve en iyi performanslarını sunmak istiyorlar.

Azerbaycan ile olan hazırlık maçı bu akşam, 27 Mayıs Perşembe akşamı saat 20:00’de oynanacak. Karşılaşmaya canlı olarak TRT spor üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.