FATİH TERİM BELİRSİZLİĞİ DEVAM EDİYOR

Sarı kırmızılı ekipte 31 Mayıs 2021 Tarihi itibari ile sözleşmesinde sonra gelecek olan tecrübeli teknik direktör Fatih Terim hakkında Belirsizlik devam ediyor. Galatasaray’da başkanlık seçimi yaklaşırken şimdiki başkanı Mustafa Cengiz yapmış olduğu açıklamada Görevine devam etmesi durumunda tecrübeli teknik direktör Fatih Terim ile yola devam etmek istemediğini açıkça belirtmişti. Imparator lakaplı başarılı teknik direktörü gelecekte ne yapacağı merak konusu.

SEÇENEKLERİ DEĞERLENDİRECEK

Sarı-kırmızılı ekipte başkanlık seçimi yaklaşırken şimdiki Başkan Mustafa Cengiz’in açık bir şekilde Başkan olduğu sürece Fatih Terim de çalışmak istemediğini belirtirken başkanlık adayı olan birçok isim ben eve gelmesi durumunda tecrübeli Hoca ile yola devam etmek istediklerini açıkça bir şekilde belirtmişlerdi. Tüm bunların yanı sıra tecrübeli Hoca Fatih Terim’e FIFA tarafından beklenmedik bir teklif geldi.  Önce de yer alan habere göre Galatasaray ile önümüzdeki günlerde çalışıp çalışmayacağı Henüz belli olmayan tecrübeli teknik direktör Fatih Terim’in önünde birkaç seçenek bulunuyor.

Tecrübeli hocanın ilk seçeneği ise yapılacak başkanlık seçimini sabır ile beklemek ve odası Başkan değişiminde Galatasaray’ın teknik direktörlük koltuğunda oturmaya devam etmek. Tecrübeli hocanın iki seçeneği ise kendisine 1,5 yıllık süreyle teklif edilen Katar milli takımının teknik direktörlüğü. Tecrübeli hoca bu teklife sıcak bakacağı ön görünmüyor. Tecrübeli teknik direktör Fatih Terim’in 3. opsiyonlu ise belirli bir süre dinlenmek.

ARSENE WENGER TERİM’İ İSTİYOR

Bu seçeneklerin yanı sıra İmparator lakaplı hocaya beklenmedik bir şekilde FIFA tarafından teklif yapıldı.  Tecrübeli teknik direktör Fatih Terim  FIFA tarafından yapılan bu teklifi kabul etmesi ile birlikte dünya futboluna yön veren isim için görev yapmaya başlayacak. Allah tarafından yapılan bu teklifin ise Global futbol direktörü Arsene Wenger tarafından yapıldığı iddia edildi.

Tecrübeli teknik direktöre FIFA tarafından yapılan bu teklifi ile alakalı olarak kesinleşen bir bilgi yok fakat alınan bilgiler doğrultusunda  efsane isim Arsen Wenger tecrübeli teknik direktör Fatih Terim’den dünyadaki futbolu bir üst seviyeye taşınması amacıyla yeni ve genç teknik direktör ve antrenör adaylarını yetiştirmesini istediği öğrenildi.