FATİH TERİM KARARI DOĞRU ÇIKTI

Sarı kırmızlı takım devre arası transfer çalışmalarına devam eden takım kadrolarında olası ayrılıklara karşı simdi den oyuncu arayışlarına başlamış durumdalar.

Yaz transfer döneminde Fransa gidip sağlık kontrollerinden geçen Mostafa Mohamed Bordeaux transferi son anda iptal olmuştu. Mısırlı oyuncu için devre arasında yeniden devreye girmesi bekleniyor. Bir diğer Santrafor adaylarından birisi olan M. Diagne’ nin de takım dan ayrılması ihtimali nedeni ile Santrafor arayışlarına başlayan sarı kırmızlı takıma İsveç’ li oyuncu Jordan Larsson önerilmişti ancak tecrübeli teknik adam Fatih Terim’ den geçer not alamamıştı.

İSVEÇLİ OYUNCU GEÇER NOT ALAMADI

Sarı kırmızlı takımın Santrafor da ki gol krizi nedeni ile yeni oyuncu arayışlarına başlayan Galatasaray devre arasındaki transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek istiyor.

Sarı kırmızlı takımın Santrafor arayışında olduğunu öğrenen Menajerler hemen sıraya girerek oyuncularını sarı kırmızlı kulübe önermeye başladılar.

Bu önerilen oyunculardan birisi de geçmişte İspanyol ekiplerinden Barcelona’nın da formasını giyen efsane oyuncularından birisi olan Henrik Larsson’un da oğlu 24 yaşındaki Jordan Larsson oldu.

Sarı kırmızlı takımın kadrosunda bulunan Milli oyuncu Halil Dervişoğlu ile de nerdeyse aynı özelliklere sahip olan oyuncu için tecrübeli teknik adam Fatih Terim den geçer not alamayarak transferinden vazgeçilmiş oyuncu.

BU SEZONKİ PERFORMANSI SONRASI OLDUKÇA DOĞRU BİR KARAR OLMUŞ

24 yaşındaki İsveçli oyuncu Jordan Larsson geçtiğimiz sezon takımı Spartak Moskova’ da lig de 29 maça çıkan genç oyuncu bu karşılaşmalar da 15 kez rakip fileleri havalandırırken 5 de asist katkısı sağladı.

Bu sezon ki performansı ise adeta hayal kırıklığı yaratan 24 yaşındaki oyuncu Jordan Larsson lig de takımı ile 8 maçta forma sansı bulan golcü oyuncu henüz rakip fileleri havalandıramayarak büyük hayal kırıklığı yaratmış oldu.

Bu sezon ki performansı ile sarı kırmızlı teknik heyetinin aslında ne kadar doğru bir karar vermiş olduklarını da görüyoruz.

24 yaşındaki İsveçli Santrafor kulübü Spartak Moskova ile 30 Haziran 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Genç oyuncunun güncel piyasa değeri ise yaklaşık 14 Milyon Euro civarında.