corona virüsü

Fatih Terim’de Covid 19 Virüsü

2019 yılı sonunda Çin’de ortaya çıkan corona virüsü covid-19 Çin’den tüm dünyaya yayıldı ve can almaya devam ediyor. Covid-19’un Çin’den sonra Avrupa’da hızla yayıldı İtalya ile İspanya başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde her gün yüzlerce can almaya devam ediyor. İtalya ve İspanya ile beraber birçok Avrupa ülkesinde sokağa çıkma yasağı ilan edildi ve hayat bu ülkelerde durdu.

11 Mart’ta ülkemizde ilk covid-19 vakası çıktı ve 24 Mart Salı günü (bugün) itibariyle covid-19’dan ülkemizde ölen kişi sayısı 30’dur. Spor dünyasının efsane teknik direktörü şu an Galatasaray teknik direktörlüğünü yapan fatih Terim’in de covid-19 virüsüne yakalandığı açıklandı. Fatih Terim sosyal medya hesabından covid-19’un testinin pozitif çıktığını tedavisine başlandığını ve iyi olduğunu paylaştı.

Fatih Terim’e Destek Mesajları

Fatih Terim’in covid-19 virüsüne yakalandığının açıklanmasından sonra spor dünyasından ve spor dışı dünyadan da Fatih Terim’e geçmiş olsun ve destek mesajları iletildi. Galatasaray 2. Yöneticisi Abdürrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’ta da covid-19 virüsü çıkmıştı. Fatih Terim’in Abdürrahim Albayrak ile yakın arkadaş oldukları biliniyor. Fatih Terim’in eşi Fulya Terim Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunuyor ve Türkiye’ye geleceği bilgisi alındı.