HDI Erkek Voleybol Takımı

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımına Yeni Sponsor

Fenerbahçe HDI Erkek Voleybol takımı Qnet ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Doğrudan satış sektöründe Asya pazarında lider kuruluş olan Qnet’in Fenerbahçe Erkek Voleybol takımına sponsor olmasında önemli bir ayrıntı daha var. Qnet İngiltere Premier Liginin ve dünya futbolunun ünlü kulübü Manchester City’nin de sponsorudur.

Qnet Türkiye Orta Asya ve Rusya Genel Müdürü olan Cem geyik Fenerbahçbe HDI Basketbol Takımı ile yaptıkları sponsorluk anlaşması ile ilgili olarak yaptığı açıklamada yakın zamanda bu sponsorluk anlaşmasını basın toplantısı ile duyuracaklarını açıkladı. Cem Geyik sponsorluk süresinin lig sonuna kadar olduğunu ve böyle başarılı bir takıma sponsor oldukları için mutlu olduklarını da sözlerine ekledi.

‘’Futbol Takımına da Sponsor Olacağız’’

Cem Geyik şu an Fenerbahçe’nin Erkek Voleybol Takımına sponsor olduklarını futbol takımına sponsorluk için de görüşmelerin yapıldığını futbol takımına sponsorluğun da kendilerini mutlu edeceğini söyledi. Finansal anlamda sponsorluk için bir limitlerinin ve sıkıntılarının olmadığını söyleyen Cem Geyik sponsorluk anlaşmasında önemli olanın iki tarafında birbirine sağlayacağı katkı olduğunu da ifade etti. Qnet’in Erkek Voleybol Takımına sponsorluk tanıtımı Dereağzı Lefter Küçükandonyatis Tesislerinde gerçekleşti.