Fenerbahçe Geri Döndü

Fenerbahçe üst üste adlığı mağlubiyetler ile birlikte zor günler geçirmişti. Özellikle mağlubiyetler sonrasında takımın teknik direktörü Erol Bulut eleştirilerin hedefi olmuştur.

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir karşılaşmasında 4-1 galibiyet aldıktan sonra üzerinde ki kara bulutları dağıttı. Sarı lacivertli takımın futbolcuları, bu kritik maç ile eleştirilere cevap vermiş oldu. Mükemmel bir geri dönüş hikayesi yazdılar sahada, 1-0’lık skoru 4-1’e yükselttiler.

Karşılaşmanın ilk dakikalarında geri düşen sarı lacivertli takım bu sefer skoru lehine çevirmeyi başardı ve geri dönüş sağladı. Bu galibiyet yoğun eleştiri yağmuruna tutulan Erol Bulut’u da rahatlattı ve duygulandırdı.

Önemli eksikleri bulunan Fenerbahçe sezonun en önemli maçlarından biri olan Medipol Başakşehir maçından galibiyet ile ayrıldı.

Sarı lacivertli takımın bu maçı kaybetmesi onun takım için önemli ve ağır sonuçlara neden olabilirdi. Ancak sarı lacivertli takım keskin bir geri dönüş ile birlikte 4-1’lik ezici bir galibiyet kazandı.

Bu galibiyet ile birlikte haftalardır üzerinde bulunan kara bulutları dağıttı ve eleştirilere cevabını vermiş oldu.

Erol Bulut Duygulandı

Sarı lacivertli takımın lig lideri Alanya ile puan farkı 1’e düştü. Takımın en çok eleştirilen davranışlarından biri olan karşılaşmada geri düştüğünde çaba göstermemesi ve pes etmesi sorununu sarı lacivertli takım Medipol Başakşehir maçı ile çözmüş olduğunu gösterdi.

Maçın çok başında 6. Dakikasında 1-0 geri düşen Fenerbahçe oyuncuları bu kez sağlam bir şekilde maça devam etti ve 1-0’lık skoru 4-1’e yükseltti.

Bu durum, en az galibiyet kadar sevindirici oldu. Sarı lacivertli takımın futbolcuları, bu kritik maç ile eleştirilere cevap vermiş oldu.

Davranışlar ile Haberler Yalanlandı

Daha önce takım içinde gruplaşmaların olduğu ve Erol Bulut’un takım içerisinde ciddi sorunları olduğuna yönelik çıkan iddialar haftalardır konuşuluyordu.

Takım bulduğu gollerde ve galibiyet sevincinde hep birlikteydi, hatta takım oyuncuları hocalarının yanına gelerek mutluluklarını hocaları ile paylaştılar.

Takım oyuncularının bu hareketi eleştirilerin ve iddiaların asılsız olduğunu ortaya çıkardı. 45 yaşındaki genç çalıştırıcı Erol Bulut bu tablo karşısında duygulandı. Fenerbahçe, Başakşehir karşısında aldığı galibiyet ile birlikte ligde hanesine toplam 3 puan ekledi.