Fenerbahçe Sezon Biter Bitmez Bombayı Patlattı

Spor Toto Süper Lig sezon finali yapmışken sezon boyunca onlarca takım mücadele verdi. Kimi takımlar bu mücadelelerden umduğunu bulurken kimileri ise hayal kırıklığı yarattı. Sezon sonunda ise gözler Lig sıralamasına ve ardından gelecek yeni sezon hazırlıklarına takılırken Fenerbahçe bombayı patlatmakta gecikmedi.

Sezon boyunca onca çetin mücadele sonrası umduğunu bulamadan sezonu sonlandıran Fenerbahçe, hız kesmeden yeni sezon hazırlıklarına girişti. Bu esnada ilk adım olarak transfer haberleri ile adını duyduğumuz takım, gelecek sezon adına heyecanlandıracak adımlarda bulundu. 3 yeni ismin alınmasını planlayan Fenerbahçe’nin düşündüğü isimler ise şöyle; Forvete Vincent Aboubakar, orta sahaya Lucas Biglia ve defans hattına da Steven Caulker…

Fenerbahçe’nin Radarındaki İsimlerden Biri: Lucas Biglia

Fenerbahçe Süper Lig sezonunu istediği gibi bitirememiş ve 3. Sırada sonlandırmış olsa da yeni sezon hazırlıkları ile gündemden düşmüyor. Yeni transfer haberleriyle duyduğumuz takım, radarına birçok ismi almış bulunuyor. Bu isimlerden biri ise bu sezon başarılı bir performans ortaya koyan Fatih Karagümrük’ün kilit oyuncularından Lucas Biglia

Fatih Karagümrük’ün 35 lig mücadelesinde görev alan futbolcu 3 gol atıp 2 gol pası vererek orta alanda ne kadar başarılı olduğunu kanıtlamıştı. Bu yolla takımın lider futbolculardan biri olarak anılıyordu.

Fenerbahçe’nin en kısa sürede Fatih Karagümrük ile masaya oturması beklenirken başarılı futbolcu için takas ya da kiralık formülünün kullanılması yüksek ihtimal olarak duruyor.

Fenerbahçe’nin Radarındaki Diğer İsimler

Beşiktaş’ın son maçlarında sakatlığı sebebiyle yer alamayan Aboubakar’da Fenerbahçe’nin radarında… Bu sezon Beşiktaş ile sözleşmesi sona erecek olan 29 yaşındaki forvet ile Fenerbahçe’nin ilk teması menajeri üzerinden sağladıkları konuşuluyor. Beşiktaş ile yeni sezon sözleşmesi için 3,5 milyon avro istediği bilinen başarılı futbolcuya Kanarya’nın 2,5 milyon avro ve ek olarak da 1 milyon avro imza parası teklif edeceği söylentiler arasında yer alıyor.

Fenerbahçe’nin radarındaki diğer isim ise Alanyaspor ile 30 Haziran’da sözleşmesi sonlanacak olan İngiliz stoper Steven Caulker… Caulker için menajeri ile görüşmeleri başladığı bilinen Fenerbahçe’nin, İngiliz stoper’ı Szalai’nin yanına koymak istediği düşünülüyor.