Fenerbahçe Yeni Transferi Portekizli Miguel Crespo İstanbul’da

Süper lig ve UEFA Avrupa liginde yoluna devam eden sarı lacivertli kulüp de işler yolunda gidiyor. Süper lig de ilk üç maçını da kazanan sarı lacivertliler kadrolarında eksik olan bölgeler içinde hummalı bir çalışmalar gerçekleştiriyorlar.

Orta Sahada Sarı Lacivertli Formaya Kimler Veda Edecek?

Kadrolarında birçok oyuncu ile ayrılması beklenen sarı lacivertliler gelen yeni oyuncular ile sözleşme imzalamaya devam ediyor.

Merkez orta saha ya transfer yapmak isteyen sarı lacivertliler son olarak o bölgede ki Milli oyuncusu Ozan Tufan’ ı İngiliz Kulübü olan Watford’ a göndererek yollarını ayırmışlardı.

Fenerbahçe Yeni Transferi Portekizli Miguel Crespo İstanbul’da

O bölgede birçok oyuncusu bulunan sarı lacivertliler teknik direktör Vitor Pereira ‘nın burada kadroda düşünmediği oyuncular ile yollarını ayırması bekleniyor.

Arjantinli oyuncu Jose Sosa ve Miha Zajc’ ın sarı lacivertli takımda orta sahada ki planlarında teknik direktör Vitor Pereira’ nın olup olmayacağı ise merak konusu.

Miguel Crespo Performansı Merakla Bekleniyor

Miguel Crespo ile her konuda anlaşan sarı lacivertli takım Portekizli oyuncuyu İstanbul ‘ a getirdiler. 24 yaşındaki Merkez Orta Saha oyuncusu ile anlaşan Fenerbahçe oyuncunun sağlık kontrollerinden geçmesinin ardından sarı lacivertli formaya kendisini bağlayan imzayı atması bekleniyor.

24 yaşındaki oyuncu takımı GD Estoril Praia ile oldukça başarılı bir sezon geride bırakmış olsa da isminden pek de söz edilmeyen oyuncu orta sahada özellikle pas kabiliyeti ile dikkat çekerken hareketli oyun da adam eksiltme becerisi ile de dikkat çekiyor.

24 yaşındaki oyuncu Miguel Crespo geçen sezon Portekiz 2. Liginde 30 maç ta 26 direk şut pası veren oyuncu çalım ve ikili mücadele kazanmada da oldukça istatistik açıdan takımının orta sahada ki en iyi isimlerinden birisi halindeydi.

Fenerbahçe Yeni Transferi Portekizli Miguel Crespo İstanbul’da

Oyuncunun kariyeri boyunca ceza sahsı dışından oldukça etkili şutlar çektiği kaleyi bulan şut oranı bir hayli fazla olan oyuncu çektiği şutlar da gol olma olasılığı ise oldukça yüksek.

Miguel Crespo toplamda kariyerinde oynadığı 102 maçta 10 gol ve 7 asist üreterek takımına katkı sağladı. Kariyerinde merkez orta sahada 8 numarada daha verimli olan oyuncu sol kanat ve 10 numara da görev ala bilmesine rağmen merkez orta sahada 8 numarada takıma skor katkısı daha fazla oluyor.