Fenerbahçe’de Ayrılıklar Artıyor

Sarı lacivertli takım yeni sezondaki kadro yapılanmasında gelen yeni transferler ile düşünülmeyen oyuncular ile yollarını da ayırmaya devam ediyorlar.

Sarı lacivertli Fenerbahçe de orta sahada yapılan son transferler ile 25 yaşındaki Alman oyuncu Max Meyer ve Miguel Crespo’ nun kadroya katılması ile orta sahada ki alternatif isimler artmış olsa da teknik direktör Vitor Pereira kadroda düşünmediği oyuncular ile yollarını ayırması bekleniyor.

Fenerbahçe’de Ayrılıklar Artıyor

Orta Saha Yeni Transferlere Emanet

Süper lig ve UEFA Avrupa Liginde yoluna devam eden sarı lacivertli ekip kadrolarında eksik olan bölgelerine takviyeler ile güçlendirerek sezona güçlü bir kadro ile başlayıp şampiyonluk ipini göğüslemek istiyorlar.

Fenerbahçe’ de teknik direktör Vitor Pereira ile oldukça iyi bir hava yakalayan takım hocanın isteklerini yerine getirmek isteyen yönetim ile oldukça verimli bir sezon geçirecek gibiler.

Kadro yapılanmasında tecrübeli hoca ile fikir alışverişlerinde bulunan yönetim Vitor Pereira’ nın isteği doğrultusunda kadrolarına eksik olan bölgelere takviyeler yapmaya devam ediyorlar.

Milli oyuncu Ozan Tufan ile yolların ayrılması ile Orta saha da alternatif isimler arayan sarı lacivertliler iki oyuncu ile anlaşmaya vardılar.

Miguel Crespo ve Max Meyer gibi orta sahaya yapılan takviyeler ile kadroda düşünülmeyen oyuncular başında tecrübeli isim 36 yaşındaki José Sosa geliyor. Arjantinli oyuncunun ülkesinin transfer süresi devam etmesinden dolayı 36 yaşındaki tecrübeli oyuncunun ülkesine döne bileceği Arjantin de kulüpler ile temaslarının da devam ettiği biliniyor.

Fenerbahçe’de Ayrılıklar Artıyor

Fenerbahçe’de Gidecekler Kesinleşti

Bir diğer kadroda düşünülmeyen oyuncu ise Steven Caulker. 29 yaşındaki  Stoper Alanyaspor dan kadrosuna kattığı sarı lacivertliler oyuncu için süper lig de birçok kulüp ile görüşmüş olsa da son olarak Kayserispor ile adı geçmişti. 29 yaşındaki oyuncu için bu kez gündeme gelen takım ise Gaziantep.

Gaziantep kulübü ile yapılan görüşmelerinde oyuncu ile anlaşma sağlayan yöneticiler kısa süre içerisinde oyuncuyu renklerine katmayı planlıyorlar. Miha Zajc içinde Rusya’ dan taliplerinin olduğu Rusya’daki transfer süresi 7 Eylül de son bulması ile oyuncunun bir an önce anlaşma sağlanması beklenitor.