FENERBAHÇE’DE BAZI OYUNCULAR İÇİN AYRILIK VAKTİ

FENERBAHÇE’DE BAZI OYUNCULAR İÇİN AYRILIK VAKTİ

9 Haziran 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

Sarı lacivertli Fenerbahçe’de bazı oyuncular için ayrılık zamanı geldi. Yeni sezonda devam edecek ve etmeyecek isimler yavaş yavaş belli olurken Fenerbahçe’de bu isimler teknik direktör öncesinde de belli oluyor. Fenerbahçe hassas ve titizlilikle transfer sürecini yürütüyor.

Sarı kanarya Fenerbahçe’de bazı oyuncuların durumları temmuz ortasına yani EURO 2020 sonrası bırakıldı. Bazı oyuncuların durumları ise yeni gelecek olan teknik direktöre bağlı.

FENERBAHÇE’DE GİDENLER KALANLAR

Pelkas takımda kalıyor. Yunan asıllı oyuncu Fenerbahçe’de bu sezon oldukça iyi bir performans sergiledi. Onun attığı gollerle bazı maçlar kazanılırken yaptı asistlerle de maçlar için oldukça kritik bir önem taşıdı. Flip Novak ise umutlu olunan oyuncular arasında. Novak’a bir şans daha verildi. Valencia’da gelecek sezon Fenerbahçe formasıyla sahaya çıkıp sarı lacivert renkleri ile sahada performansını sergileyebilecek olan yabancı oyuncular arasında yer alıyor.

Perotti takımdan ayrılacak, Thiam içinde gelen teklifler yeterli olursa gelecek sezon Fenerbahçe’de olmayacak.

Samatta, Gustavo Tisserand gibi isimler gelecek sezon başka takımlara kiralanacak. Bu isimlerden gelecek olan para ile Fenerbahçe daha rahat bir transfer süreci geçirecek.

FENERBAHÇE’DE HOCA NE ZAMAN BELLİ OLACAK

Sarı lacivertli Fenerbahçe takımda yeni teknik direktör ne zaman belli olacak ve bu yeni teknik direktörle öğrenciler, futbolcular ne zaman tanışacak ne zaman çalışmalara başlayacak şimdiden merak ediliyor. Yeni teknik direktörün takıma alışması ve takımla beraber bir uyum yakalaması bir adaptasyon sürecinin olması anlamına geliyor. Bu yüzden ağustos ayından önce Fenerbahçe’nin kesin bir şekilde teknik direktör bulması ve hızlı bir şekilde anlaşmaya varması gerekiyor.

Yeni teknik direktörü konusunda oldukça hızlı ve yoğun bir tempoda çalışan Fenerbahçe bu yeni gelecek olan isimle beraber uzun soluklu ve istikrarlı bir sezon geçirmek istiyor. Geçtiğimiz sezon teknik direktör konusunda çok fazla SORUNLAR yaşayan ve bu sorunlarla belki de şampiyonluğu kaçıran Fenerbahçe bu sezon işini şansa bırakmak istemiyor. Şampiyonluk kupasını elde etmek isteyen Fenerbahçe artık dördüncü yıldızına kavuşmak istiyor. Bu yüzden hızlı bir çalışmaya başlayan Fenerbahçe’de yabancı hocalarla yoğun bir tempoda görüşülüp resimlerle ikinci ve üçüncü görüşmeler yapılıyor.