FENERBAHÇE’DE FRANCESCO FARİOLİ İDDİASI

FENERBAHÇE’DE FRANCESCO FARİOLİ İDDİASI

11 Kasım 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

Sarı lacivertli takım da Portekizli teknik adam Vitor Pereira yerine birçok teknik adamın ismi geçmeye devam ediyor.

Süper lig ekiplerinden Fatih Karagümrük ‘ün genç teknik direktörü Francesco Farioli ismi sarı lacivertli takım Fenerbahçe ile anılmaya devam ediyor.

Sarı kanarya da Portekizli teknik adam Vitor Pereira sonrasında yeni teknik adam olarak yerine düşünülen genç hoca Francesco Farioli isminin ilk sırada olduğu iddiası gündem de.

İtalyan genç teknik adam Francesco Farioli kulübü Fatih Karagümrük ile yeni bir sözleşme imzalayarak 2023 yılına kadar kontratını uzatan Francesco Farioli ‘nin yeni sözleşmesinde ki bir madde ortaya çıktı.

FARİOLİ BAŞKA TAKIM’DAN TEKLİF ALIRSA AYRILABİLİR

32 yaşındaki İtalyan teknik adam Francesco Farioli bu sezon süper lig de Fatih Karagümrük ile çok iyi bir oyun sahaya yansıtan genç teknik adam kısa süre içerisinde takımın sahaya yansıtmış oldukları iyi oyun ve lig de üst sıralara doğru tırmanması dikkatler den kaçmadı.

Genç teknik adam teknik adamlık kariyerinin daha başında olsa da oynattığı akıllı futbol oyunu ile taraflı tarafsız herkesin alkışını almayı başardı.

Sarı laciverti takım Fenerbahçe ‘de ki Portekizli teknik adam Vitor Pereira nın durumunun ne olacağı belirsizliğini korumaya devam ediyor.

Bu sezon sarı lacivertli takım ile ikinci kez anlaşarak emanet edilen takımdan taraftar yönetim izleyenler hiç kimse memnun değil. Portekizli teknik adam Vitor Pereira takımı ile sahaya yansıtmak istediği oyun planın tutmaması takım da son günler de ki üst üste gelen puan kayıpları ile birleşince işler artık kontrolden çıkmış gibi görünüyor.

Bu sezon takımın süper lig de mutlak şampiyonluk parolası ile çıktığı yarışta lider Trabzonspor ile arda ki puan farkının 10 ‘ a çıkmış olması takımı bu sezon ki hedefi olan şampiyonluktan çok uzaklaştırmış durumda.

FENERBAHÇE’DE VITOR İÇİN SON GÜNLER OLABİLİR

Portekizli teknik adam Vitor Pereira takım içerisinde de bazı oyuncular ile de sorunlar yaşaması da bunların üzerine eklenen ce artık sarı lacivertli yönetimin de Portekizli teknik adam da ki kredisi tükenmiş durumda.

Milli ara sonrasında sarı kırmızılı takım Galatasaray deplasmanın da alınacak olan bir mağlubiyet takımda bütün sistemin sil baştan yeniden başlayacağını işaret ediyor.

Derbi sonrasında yeni bir teknik adam ile yola devam edecekleri kesin ken akla gelen isimlerinden birisi olan genç teknik adam Francesco Farioli oyun planı ve sistemi büyük bir camiada işleri yoluna sokması beklenir mi?

Henüz tecrübe kazanmammış genç teknik adam sarı lacivertli takımın başına geçmesi ile bir şeyleri simdi ki sistem den daha iyi olacağı aslında net. Sarı lacivertli takımın başkanı Ali Koç ‘da yabancı teknik adamlar ile çalışmaya daha yakın olurken genç isim Francesco Farioli ‘nin sarı lacivertli takımın başında görmek çok da şaşırtmamalı.