FENERBAHÇE’DE GENÇ OPERASYONU

Süper Lig 2020/2021 sezonunda şampiyonluk ipini göğüslemek için rakipleri ile kıran kırana bir mücadele veren ancak takım performansı ve taktiksel anlamda teknik direktörü Erol Bulut’un sıkça eleştiri oklarının hedefi olduğu sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’de ekonomik anlamda ve sportif başarı anlamında kadrosunu genç ve yetenekli futbolcularla doldurmak isteyen ve bunun için çalışmaları başlamış olan kanaryanın efsane oyuncusu ve sportif direktörü Emre Belözoğlu Öncelikle Portekiz ligi olmakla birlikte büyük Çok yetenekli genç oyuncunun çıktığı Ligi yakın markaja aldı. 

Fenerbahçe’nin sportif direktörü Emre Belözoğlu’nun birçok yetenekli genç oyuncuyla prensipte anlaştığı medyada yer alan haberler arasında.

BEN EMRE ABİN

Geçtiğimiz yaz döneminde kadrosuna birbirinden yetenekli genç oyuncuları kalkmayı Başaran sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’de efsane futbolcu genç sportif direktör Emre Belözoğlu harika işler başarmış ve sosyal medyada bu durum Alo ben Emre ağabeyin cümlesiyle adeta ölümsüzleşti. 

Ocak ayı kış transfer döneminde sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe kadrosuna dahil etmiş oldu birbirinden yetenekli olan genç oyuncular takımla birlikte iyi bir performans göstermiş ve Emre Belözoğlu takdirleri toplamıştı.  Szalai ve Osayi’nin  göstermiş olduğu performans sonrasında genç sportif direktör rotasını Avrupa olarak belirledi.

  Genç sportif direktör Emre Belözoğlu’nun hedefi bu iki oyuncu gibi En iyi performans gösterecek hem de potansiyeli yüksek genç oyuncuları sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe kadrosuna hem ekonomik anlamda hem de sportif başarı için dahil etmek.

BELİRLİ MEVKİLER ÖNCELİKLİ

Haberlere göre Öncelikle Portekiz olmak kaydıyla Avrupa’nın birçok ülkesinde birçok yetenekli futbolcu yakından takip eden ve bir başka iddiaya göre bu oyuncuların bazılarıyla şimdiden söz kesmiş olan Emre Belözoğlu Önümüzdeki sezonda kadroya dahil etme amacıyla sol bek sol açık ve forvet mevkilerine özellikle oyuncular aradığı bildirildi.

Süper Lig 2020/2021 sezonunda şampiyonluk ipini göğüslemek için rakipleri ile kıran kırana bir mücadele veren ancak takım performansı ve taktiksel anlamda teknik direktörü Erol Bulut’un sıkça eleştiri oklarının hedefi olduğu sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’de ekonomik anlamda ve sportif başarı anlamında kadrosunu genç ve yetenekli futbolcularla doldurmak isteyen kanarya çalışmalarını hızlandırdı.