FENERBAHÇE’DE PERIARI İLE İKİNCİ BAHAR

FENERBAHÇE’DE PERIARI İLE İKİNCİ BAHAR

4 Temmuz 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

Sarı lacivertli Fenerbahçe takımında ikinci bahar rüzgarları esiyor. Vitor Periari ile bir kez daha yolları kesişen Fenerbahçe’de bu hafta itibariyle teknik direktör sorunu çözüldü. En sonunda Fenerbahçe’de tüm belirsizlikler son buldu ve yeni sezona hazırlanma da daha temkinli ve planlı bir şekilde ilerleyecek bir Fenerbahçe izleyeceğiz.

FENERBAHÇE YENİ SEZONA HAZIR

Sarı kanarya Fenerbahçe yeni sezona hazır. Transferler konusunda hala tam hazır olamasa da teknik direktör konusunda hazır olan Fenerbahçe antrenmanlara daha sağlıklı ve daha iyi bir şekilde çıkacak.

Bu sezonun anahtarı ve mottosu Fenerbahçe’de şampiyonluk. Şampiyon olmak için sezonun, Süper Lig’in ilk maçından itibaren savaşacak olan Fenerbahçe yeni teknik direktörleri Vitor Periari ile bunu adım adım başarmak istiyorlar.

Vitor Periari ve ekibi ikinci kez sarı lacivertli takımın bünyesine dahil oluyorlar. Vitor Periari Fenerbahçe öncesinde geçtiğimiz sezon Çin Süper Lig’inde bir takım ile çalışıyordu. 5 yıl önce Fenerbahçe’ye geldiğinde şampiyon olamasa bile Vitor Periari en başarılı Kadıköy performansı ile tüm oranları değiştirmişti.

Sezonu ikinci sırada ve şampiyonun 5 puan gerisinde tamamlayan Vitor Periari bu sefer yarım bıraktığı işi tamamlamak istiyor. O dönem Fenerbahçe’de beraber çalıştığı oyunculardan sadece ikisi bu sezonda da Fenerbahçe’de. Caner Erkin ve Ozan Tufan’ın dışında hep yeni yüzler ile çalışacak olan Vitor Periari takım ile uyumu kısa sürede yakalayacağına inanıyor.

Teknik direktör Vitor Periari genç ve hırslı bir teknik hoca. Başarılarını dünyaya duyuran Vitor Periari kendi kariyerinde 5 lig şampiyonluğa ve 8 kupaya sahip. Bu kupa sayısına ve lig şampiyonluğu sayısına Fenerbahçe ile bir ekleme daha yapmak isteyen Vitor Periari kendi ekibi ve Fenerbahçeli oyuncular ile o kupaya ve şampiyonluğa ulaşmak istiyor.

FENERBAHÇE’DE YENİ TEKNİK DİREKTÖR HEYECANI

Erol Bulut’un ardından Fenerbahçe bu sefer doğru hamleyi oynamak istediği için Vitor Periari ile anlaşmaya vardı. Dördüncü yıldızı Vitor Periari ile elde etmek isteyen Feenrbahçe bu sezona gümbür gümbür başlamak ve başarılarını tüm rakipleri konuşsun istiyor.