NTV Spor Spikeri

Filenin Sultanlarından Şampiyonluk

09 Ağustos Pazar günü spor dünyası NTV Spor Spikeri Emre Gönlüşen’in vefat haberi ile sarsıldı. 42 yaşındaki spor spikeri Emre Gönlüşen kanser tedavisi görüyordu ve kanser ile mücadelesi sonucu hayatını kaybetti. Emre Gönlüşen’in vefatı sadece yakın çevresi ve arkadaşlarını değil spor severler ile spor camiasını yasa boğdu. Genç yaşta hayatını kaybeden spor spikeri futbol maçlarının ve spor programlarının unutulmaz sesiydi.

Futbol maçlarına anlatımıyla damga vuran Emre Gönlüşen’in hayatını kaybetmesinin ardından Medipol Başakşehir kulübü başarılı spikerin anısını yaşatacak bir karar aldı. Süper Lig 2019-2020 futbol sezonu olan Medipol Başakşehir Kulübü yeni sezonda kendi sahasında oynanacak maçların Emre Gönlüşen Stüdyosu’ndan anlatılacağını açıkladı.

Sosyal Medya Hesabından Paylaştı

Medipol Başakşehir Kulübü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bu kararını açıkladı. Süper Lig şampiyonu kulüp paylaşımında yeni sezonda iç saha maçlarının anlatımının Emre Gönlüşen Stüdyosu’ndan anlatımının yapılacağını belirtti. Medipol Başakşehir kulübü, kendi statlarında birçok kez maç anlatımı yapan Emre Gönlüşen’i her zaman saygıyla ve rahmetle anacaklarını da ifade etti.  

Güncel Yazılar