FIRTINA’DAN SALİH HAMLESİ

Süper Lig’in flaş ekibi Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesinin içerisinde bulunduğumuz sezonun sona ermesi itibariyle bitmiş durumda olacak olan yetenekli orta saha oyuncusu Salih Uçan’ın Hangi kulübe dahil olacağı merakla bekleniyor.

Bordo mavili Karadeniz temsilcisinin başarılı teknik direktörü Abdullah Avcı yetenekli oyuncu kadrosunda görmeyi çok istiyor. Bordo mavili Trabzonspor Salih uçana kadrosuna dahil etmek için ezeli rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş’ın yanında İtalyan ekipleri ile de kıyasıya bir yarış sürdürüyor.

ABDULLAH HOCA ÇOK İSTİYOR

Süper Lig kapsamında Lig’in flaş ekibi Aytemiz Alanyaspor forması altında içerisinde bulunduğumuz sezon itibariyle göstermiş olduğu performans ve çizmiş olduğu form grafiği ile adından sıkça söz ettiren yetenekli orta saha oyuncusu Salih Uçan transferin gözdesi durumunda.

27 yaşındaki orta saha oyuncusu Aytemiz Alanyaspor ile içerisinde bulunduğumuz sezonun sona ermesinden sonraki süreçte kulüpsüz durumda olacak. Ülkemizden öncelikle sarı kırmızılı ekip Galatasaray’ın Talip olmuş olduğu yetenekli orta saha oyuncusu için bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor ve Süper Lig’in siyah-beyazlı lideri Beşiktaş’ta çalışmalarına başladı. 

Ezeli rakiplerinin haricinde Bordo Mavi Karadeniz temsilcisi Trabzonspor oyuncuyu kadrosuna dahil etmek için Ekstra çaba harcıyor. İstanbul temsilcilerinin orta saha bölgelerinde birden fazla alternatiflerinin olmasından dem duran bordo mavili yöneticiler 27 yaşındaki oyuncunun Trabzonspor forması giymesi için yoğun çaba gösteriyor.

MENAJERİ AÇIKLADI

Bordo mavili Karadeniz temsilcisinde Salih Hoca ile görüşme yapılmasının ardından Alanyaspor’da ligin ilk devresinde forma giyen Trabzonsporlu oyuncu Bakasetas takım arkadaşına Trabzonspor kadrosuna dahil olması için ikna etmeye çalıştığı öğrenildi. 27 yaşındaki Yunan futbolcu Salih Uçan ile aynı takımda futbol oynamak istediğini belirtirken bu sebeple Salih Uçan ile görüşmelerine devam ediyor.

Salih Hoca’nın menajeri Ömer uzun yaptığı açıklamada Salih uçana birçok teklifin olmasını normal bir durum olduğunu yalnızca Türkiye’den değil yurt dışından da birçok kulübün oyuncu istediğini özellikle bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’un oyuncu için çaba sarf ettiğini ancak Salih’in sezonun bitmesinin ardından kararını vereceğini belirtti.

Süper Lig’in flaş ekibi Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesinin içerisinde bulunduğumuz sezonun sona ermesi itibariyle bitmiş durumda olacak olan yetenekli orta saha oyuncusu Salih Uçan’ın Hangi kulübe dahil olacağı merakla bekleniyor.