FUTBOLDA TAKIM İÇİ KAVGALAR

Türk futbolunun son zamanlarında gerek saha içinde gerek saha dışında yaşanan aynı kulüp oyuncuları arasındaki anlaşmazlıklar taraftarların gözünden kaçmamış. Yaşanan tartışmalardan bazıları:

SABRİ SARIOĞLU-FELİPE MELO

Sarı kırmızılı ekibin iki eski futbolcusu Felipe Melo ile Sabri Sarıoğlu Kasımpaşa mücadelesinde rakip takım oyuncusu Donk ile tartışma yaşayan Melo’yu tartışmadan uzaklaştırmaya çalışan Sabri Sarıoğlu arasında gerginlik yaşanmıştı.

Melo’ya kaptan olduğunu hatırlatmak adına pazubandını gösteren Sabri tartışmayı büyütmek istememiş ve bölgeden ayrılmıştı.

FELİPE MELO-ALBERT RİERA

Galatasaray’ın hırçın ismi olan Felipe Melo, takım arkadaşı Albert Riera’yı soyunma odasına kapatmış ve tekmeli yumruklu kavga etmişti. Yaşanan kavga sonucu Riera adeta hastanelik olmuştu. İkilinin kavgasının izleri Riera’nın havaalanındaki görüntülerinde belli oluyordu.

SERVET ÇETİN-CEM SULTAN

Galatasaray’da yaşanan takım içi kavgalardan biri de Servet Çetin ile Cem Sultan arasında olmuştu. İkili antrenmanda tartıştıktan sonra Servet Çetin, Cem Sultan’a soyunma odasında yumruk atmıştı. Galatasaray olayı duyurmamış fakat Cem Sultan Twitter hesabından yaşanan kavgayı paylaşmıştı.

NECATİ ATEŞ-HASAN ŞAŞ

Sarı kırmızılıların efsaneleri Hasan Şaş ile Necati Ateş, Samsunspor mücadelesinde ilk önce sözlü tartışmaya girmiş ardından birbirlerine tokat ve kafa atmışlardı.

CANER ERKİN-ARDA TURAN

İki isim antrenman sırasında birbirlerine sert müdahalelerde bulundukları gerekçesiyle tartışma başlamış ve kavga ile sonuçlanmıştı. İkiliyi ayıran takım arkadaşları Caner Erkin’in ağzının kanadığını görmüştü.

CANER ERKİN-FABİO BİLİCA

Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye transfer olan Caner Erkin bu kez de takım arkadaşı Fabio Bilica ile kavga etmişti. Antrenman sırasında sert hareketlerde bulunan Bilica ile Caner tartışmaya başlamış ve uyarılara rağmen tartışmayı sürdürmüştü. Ancak takımdan isimler araya girerek tartışmanın alevlenmesini önlemişti.

EMRE BELÖZOĞLU-DEİVİD DE SOUZA

Beşiktaş derbisinde tartışan iki isim maç içinde tartışmaya başlamıştı. Tartışan iki ismi takım arkadaşları da sakinleştirememişti.

 MATEJA KEZMAN-UĞUR BORAL

İki isim Sparta Prag mücadelesinde tartışmıştı. Pas verme mevzusu olarak bilinen tartışma büyümüş ve soyunma odasında kavgaya dönüşmüştü.

İBRAHİM TORAMAN-İBRAHİM ÜZÜLMEZ

Beşiktaş efsanesi iki ismin kavgası günümüzde bile unutulmuş değil. İkili arasındaki tartışma Beşiktaş’ın Avusturya kampında başlamış ve İbrahim Üzülmez’in takımdan ayrılmasıyla son bulmuştu.