GALATASARAY’DA GÜNDEM PSV

GALATASARAY’DA GÜNDEM PSV

27 Haziran 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

Sarı kırmızılı aslan Galatasaray’ın gündemi bu sıralar PSV ile olan maçları. Avrupa Kupalarında ikinci tur elemelerini geçmek isteyen Galatasaray rakibi PSV karşısında en iyi performansını sergilemek için çalışmalarına yoğun bir şekilde başladı.

Burak Elmas’ın yeni başkan olmasından sonra Galatasaray’da gözle görülür bir yeni dönem başladı ve tüm yönetim, oyuncular, teknik ekip bu gözle görülür değişiklikten dolayı oldukça mutlu.

Galatasaray cephesinde başkanlık seçimi öncesi var olan kaos yerini huzura ve sakinliğe bıraktı. Şu an Burak Elmas yönetimindeki Galatasaray’ın ilk hedefi transfer sürecini hızlandırmak ve PSV ile olan maçları en iyi şekilde tamamlamak. PSV maçı öncesi Galatasaray cephesi bir hazırlık maçı organize etti.

PSV öncesi oynanacak olan hazırlık maçı bu akşamüstü, 27 Haziran Pazar günü saat 18.00’de İstanbul Florya Metin Okyay Tesisleri’nde Domino Bükreş ile oynanacak. Bu hazırlık maçında kendisini görmek isteyen Galatasaray PSV karşısına en iyi hali ile çıkmak istiyor.

GALATASARAY’DA OYUNCULARIN SON DURUMLARI NASIL

Sarı kırmızılı Galatasaray’da oyuncu durumları yavaş yavaş netleşiyor. İç transferde geçtiğimiz günler de Aytaç Kara ve Alpaslan Öztürk ile anlaşmaimzalayan Galatasaray aynı zamanda da kendi oyuncuları ile de sözleşme tazeliyor. Mostafa Mohammed konusunda hala bir adım atmayan Galatasaray yönetimi başarılı golcü Mohammed özelinde nasıl bir karar verecek ve nasıl bir aksiyon alacak şimdiden merak ediliyor.

Onun dışında Galatasaray’da Fatih Terim tekrardan teknik direktör olarak takımın başına geldiği için hem tüm taraftarlar hem de Galatasaraylı oyuncular bu durumundan dolayı oldukça mutlu ve memnun. Fatih Terim yeni başkan Burak Elmas ile oldukça iyi anlaşıyor gibi duruyor ve bir önceki başka ile yaşanan sorunlar Burak Elmas ile yaşanmayacak gibi duruyor.

PSV NASIL BİR TAKIM

Hollanda’nın başarılı takımlarından birisi olan PSV 1913 yılında Hollanda’nın Eindhoven kentinden doğan bir takım. 108 yıllık bir geçmişe sahip olan PSV oldukça köklü ve başarılı bir takım.

Galatasaray ile olan maçları için PSV takımı da hazırlıklarına başladı ve o da rakibi Galatasaray gibi ikinci tur eleme maçlarını geçip bir üst basamağa geçmek istiyor. PSV Hollanda Süper Lig’inin ve dünyanın bildiği başarılı bir takım.