GALATASARAY’DA YERLİ TRANSFERLER PEŞ PEŞE

GALATASARAY’DA YERLİ TRANSFERLER PEŞ PEŞE

12 Haziran 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

Sarı kırmızılı Galatasaray yönetiminde yani transferler peş peşe geliyor. Fatih Terim’in takımda kalıp kalmayacağı belli değilken ve aynı zamanda başkanlık seçimi çok fazla yakınken Galatasaray yönetiminde zaten sezon ortasından belli olan yani transferler ile imza aşamasına gelindi.

GALATASARAY’IN YENİ YÜZLERİ

Sarı kırmızılı takım Galatasaray’da yeni isimler ile sözleşme imzalandı. İki oyuncu yeni ve birisi de iç transfer olarak imza aşamasına gelen Galatasaray yönetiminde transferleri hız verilmiş bir vaziyette. Fatih Terim Süper Lig’in son maçından sonra istifasını yönetime sunarak Bodrum’a ailesinin yanına dinlenmeye ve biraz da olsun enerji toplamaya gitti. Başkanlık seçimine kadar takımda olmak istemeyen Fatih Terim başkanlık seçiminin olacağı günü Divan’da konuşacak. Şu sıralar Roma’da olan Fatih Terim milli takım maçını canlı bir şekilde izleyecek.

Başarılı teknik direktör Fatih Terim Galatasaray için çok fazla önem taşıyor. Yeni başkan kim olacak ve bu başkan da Fatih terim teknik direktör olarak tekrar çalışma şansı bulabilecek mi şimdiden merak ediliyor. Fatih Terim Bodrum’a geçmeden önce yönetime bir rapor bırakmıştı. Bu raporda özellikle transfer konusunda dikkat edilmesi gereken oyuncuların isimleri yer alıyordu. Halil Dervişoğlu, Mostafa Mohamed ve Gedson Fernandes.

GALATASARAY’DA OYUNCU SEÇİMLERİ

Bu üç ismin takımda kalması gerektiğini ve bu iç ismin çok başarılı olacağını söyleyen Fatih Terim aynı zamanda bu isimlere Kerem Aktürkoğlu’nu da ekledi.

Sarı kırmızılı Galatasaray yönetiminde var olan oyuncular ve yine oyuncular arasında henüz çok fazla kesinleşen isimler yok. Galatasaray yönetimi transfer sürecinde ne kadar hız vermek istese de şu sıralar en fazla günde mi başkanlık seçimi olduğu için ağırlık olarak ona veriliyor.

Tüm bu bilinmezlik döneminde ise Galatasaray’da üç imza birden atıldı. Zaten halihazırda öğrencisi olan Ömer Bayram ile yeniden sözleşme tazeleyen Galatasaray bu kararından dolayı oldukça mutlu. Aynı zamanda da sezon ortasından beri çalışmalarını sürdürdü Göztepe’nin yıldız oyuncularından birisi Alpaslan Öztürk ve Kasımpaşa’nın yıldız oyuncularından birisi Aytaç Kara ile de transferlerini resmiyete döktü ve imzalar atıldı.

Son olarak tüm bu 3 transferi de Galatasaray yönetimi bugün KAP’a bildirecek. Resmiyet kazanan bu 3 transfer yeni sezonda Galatasaray için sahada ter dökecekler.