GALATASARAY’IN YENİ HEDEFİ

Sezon sonucunda şampiyonluk ipini göğüslemek isteyen Süper Lig’in Liderlik koltuğunda oturan sarı kırmızılı kadrosu Galatasaray dönem içinde meydana getirilen transferlerle adından fazlaca laf ettirmişti. Süper Lig’in Liderlik koltuğunda oturan sarı kırmızılı kadrosu Galatasaray’ın en dikkat çeken transferi ise Mostafa Mohamed olmuştu.

Süper Lig’in Liderlik koltuğunda oturan sarı kırmızılı kadrosu Galatasaray Mohamed’in peşinden aynı ligden bir yıldızı daha gözüne kestirdi.

Scout kadrosunun 23 yaşındaki futbolcu için müspet rapor verdiği öğrenildi. Spor Toto Süper Lig’de 54 puanla zirvede yer edinen ve sezonu şampiyonlukla noktalamak isteyen Süper Lig’in Liderlik koltuğunda oturan sarı kırmızılı kadrosu Galatasaray’da son dakika gelişimleri yaşanıyor.

Ara aktarma döneminde yapmış olduğu 5 takviyeyle ekibini güçlendiren Süper Lig’in Liderlik koltuğunda oturan sarı kırmızılı kadrosu Galatasaray, gelecek sürem için çalışmalarına da şimdiden başladı. Cimbom, Mısır’ın Zamalek kadrosundan 1,5 yıllığına kiralanan ve performansıyla beğeni toplayan Mostafa Mohamed‘in peşinden transferde rotasını yine Mısır’a çevirdi.

ALIOU DIENG YAKIN MARKAJDA

Basında yer edinen haberlerden edinilen bilgilere göre, Süper Lig’in Liderlik koltuğunda oturan sarı kırmızılı kadrosu Galatasaray’ın aktarma listesine giren son ismin Aliou Dieng olduğu ortaya çıktı. Süper Lig’in Liderlik koltuğunda oturan sarı kırmızılı kadrosu Galatasaray‘ın Mohamed’i izlediği sırada dikkat çeken Malili ön libero, El Ahly formasını giyiyor. Scout kadrosunun 23 yaşındaki Dieng’le alakalı teknik heyete fazlaca müspet bir rapor sunmuş olduğu öğrenildi.

İMPARATOR KARAR VERECEK

12 defa Mali Milli Takımı’nın formasını giyen genç star mevzusunda Süper Lig’in Liderlik koltuğunda oturan sarı kırmızılı kadrosu Galatasaray’ın İmparator teknik direktör Fatih Terim’in sonucu bekleniyor. Tecrübeli hocanın da tasdiklama vermesi halinde resmi girişimler başlayacak.

El Ahly 2019 senesinde Dieng’i aktarma ederken Cezayir kulübü MC Alger’e 1,1 milyon Euro ödemiş, bu aktarma ülkede büyük ses getirmişti. Bu sürem 16 resmi maçta oynayan star futbolcu 1 gol atarken, 1 de asist yaptı. 2026 yılına kadar sözleşmesi bulunan Aliou Dieng‘in güncel olarak piyasa değerinin 4 milyon Euro civarında olduğu tahmin ediliyor.