GENÇLERBİRLİĞİ 11 MAYIS’TA ŞOV YAPTI

Süper toto süper Lig’in 41. haftasında başkent temsilcilerinden birisi olan Gençlerbirliği kendi evinde, kendi sahasında şov yaptı. 2-0 geriden gelerek rakibine yenilen Gençlerbirliği karşılaşmada umudunu kaybetmedi ve skoru 5-3 yaparak Göztepe yendi.

GENÇLERBİRLİĞİ’NDE SÜPER LİG UMUDU SON HAFTADA

Süper toto süper Lig’in 41. haftasında Gençlerbirliği süper toto süper ligde kalma umudunu son haftaya taşıdı. Göztepe karşısında müthiş bir geri dönüş hikayesi yazan Gençlerbirliği bu sezon Süper Lig’de kalmak istediğini mükemmel bir şekilde gösterdi. Süper toto Süper Lig’de 38 puanla 20. sırada yer alan Gençlerbirliği son haftada Trabzonspor karşısında galibiyet elde edebilirsem rakipleri puan kaybederse süper toto Süper Lig’de kalabilecek. Göztepe karşısında mükemmel bir performans sergileyen Gençlerbirliği geriden gelerek maçı kazandı.

Karşılaşmanın Göztepe 12. dakikada kaydetti. Brown Ideye 12. Dakikada, Yalçın Kayan 31. Dakikada, Beykan Şimşek ise 50. Dakikada Göztepe adına gol attılar.

Gençlerbirliği ise; 44. Dakikada Diego Angelı, 49. dakikada Floyd Ayite ve Bogdan Stancu ile de 56, 70 ve 82. Dakikada goller bularak öne geçti.

Bogdan Stancu Göztepe maçında hat-trick yaptı. Gençlerbirliği kendi evinde, kendi sahasında karşılaşmayı kazandı. Üç puanı kendi hanesine yazdıran Gençlerbirliği 38 puana ulaştı. Hala tehlikeli bölgede yaralan Gençlerbirliği umudunu son haftaya taşıdı. Trabzonspor karşısında deplasmanda oynayacağı maçı kazanmak için sahaya çıkacak olan Gençlerbirliği bu sezon Süper Lig’de kalmak istiyor.

GENÇLERBİRLİĞİ UMUTLU

Göztepe karşısında müthiş bir galibiyet elde eden Gençlerbirliği son haftada, 15 Mayıs Cumartesi saat 20.30’da Trabzonspor ile deplasmanda oynayacağı maçı kazanmak zorunda. Bu sezon oldukça kötü bir performans sergile Gençlerbirliği takımı son haftalarda toparlanmaya başladı. Fakat istediği toparlanmayı geç plan Gençlerbirliği işini son haftaya bıraktı. Rakibine karşı üstünlük kurmak isteyen gençler birliği Göztepe maçında olduğu gibi umudunu kaybetmeden son dakikaya kadar savaşacak. Trabzonspor beraberlik sonucunu çok fazla hafta yaşadığı için Gençlerbirliği kendini şanslı hissediyor.

Başkent temsilcilerinden birisi olan gençler birliği bu sezon Süper loto süper ligde kalmak için savaşacak. Rakiplerinin kaybetmesini bekleyecek olan gençler birliği hem puanım arttırmak hem de rakiplerinin kaybetmesini bekleyerek 90 dakikanın ardından süper Toto süper ligde kalma savaşı verecek. Gençlerbirliği için oldukça heyecanlı bir cumartesi akşam olacak. Bakalım maç sonunda Gençlerbirliği süper toto Süper Lig’de kalabilecek mi? Heyecanla maç sonucunu bekliyoruz.