NBA Basketbol Ligi

Gianna Bryant’ın Adı Yaşayacak

Kobe Bryant, NBA Basketbol Ligi ve basketbol dünyasının efsane basketbolcusu idi. NBA takımı Los Angeles Lakers’da oynayan Kobe Bryant 26 Ocak 2020 tarihinde bir helikopter kazasında hayatını kaybetmişti. 42 yaşındaki basketbolcu ile aynı helikopterde kızı 13 yaşındaki Gianna da bulunuyordu ve Gianna da hayatını kaybetmişti.

Los Angeles Lakers takımın eski oyuncusu ve Kobe Bryant’ın yakın arkadaşı Pau Gasol arkadaşının anısını yaşatıyor. Pau Gasol ve eşi Cat yeni dünyaya gelen kızlarına Elizabeth Gianna adını verdiler ve bu anlamlı hareket ile Kobe Bryant ile kızı Gianna’nın anısını yaşatmaya karar verdiler. Pau Gasol kızının dünyaya geldiği haberini sosyal medya hesabından paylaştı. Pau Gasol paylaşımında kızının sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiğini ve isminin de Elizabeth Gianna Gasol olarak anlamlı bir ismi olduğunu belirtti.

Vaftiz Annesi Vanessa Bryant

Pau Gasol ve eşi Cat Pasol’un kızı Elizabeth Gianna Pasol’un vaftiz annesinin Kobe Bryant’ın eşi Vanessa Bryant oldu. Vanessa Bryant da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Pau Gasol’un kızının dünyaya gelişini vaftiz kızının doğduğu şeklinde paylaştı.

Güncel Yazılar