GÖZTEPE 2 MAYIS’TA DEPLASMANDA MUTLU

Süper Lig’in 39. haftasında İzmir temsilcisi Göztepe deplasmanda Antalyaspor ile karşı karşıya geldi. Maçı kazanmak için sahaya çıkan Göztepe attı üç golle üç puanın sahibi oldu. Antalyaspor karşısında aldığı üç puanla 51 puanla yükselen Göztepe Spor kulübü dokuzuncu sıradaki yerini korudu.

Göztepe Spor Kulübü’nün son maçları Konyaspor, Gençlerbirliği ve Beşiktaş arasında son üç maçında kazanmak isteyen Göztepe Spor kulübü sezonu galibiyetlerle kapatmak istiyor.

Ünal Karaman ve öğrencileri sezonu en iyi noktada kapatmak ve tamamlamak için başarılarına başarı eklemek istiyorlar. Talihsiz kaybettikleri maçları unutturacak galibiyetler arayacaklar.

GÖZTEPE 3 PUANI KAPTI

Ben Toto Süper Lig’in 39. haftasında Göztepe Spor kulübü deplasmanda Antalyaspor ile karşı karşıya geldi. Maçı kazanmak için sahaya çıkan Göztepe Spor kulübü üç puanı üç golle kendi hanesine yazdırdı. Karşılaşmanın ilk yarısında henüz daha beşinci dakikada Antalyaspor öne geçmiş olsa da Göztepe Spor kulübü son sözü söyleyen oldu.

5. dakikada Fredy penaltı vuruşunun başına geçti ve Antalyaspor 1-0 öne geçti.

Karşılaşmanın ikinci golü Göztepe’den geldi. 31. dakikada Anderson Esiti ile golü bulan Göztepe eşitliği sağladı. Maçın ilk yarısında başka bir gol pozisyonu olmadı.

Karşılaşmanın ikinci yarısında bir süre skor değişmedi fakat sonrasında goller peş peşe geldi. 66. dakikada eşitliği bozan takım Göztepe Spor kulübü oldu. Konuk takım Göztepe Adis Jahovic ile skoru değiştirdi. Skor 1-2 oldu.

Maçın 67. Dakikasında ise Lukas Podolski ile Antalyaspor skoru eşitledi. Skor 2-2. Maçın 84. dakikasında ise Göztepe Spor kulübü arka tekrar açtı. Atınç Nukan Göztepe adına gol attı ve Göztepe Spor kulübü bir kez daha öne geçti.

Karşılaşmanın kalan dakikalarında başka bir gol pozisyonu olmadığı için Göztepe Spor kulübü üç puanı kazandı.

GÖZTEPE’DE SON DURUM

İzmir temsilcisi Göztepe Spor kulübü 39. haftaya galibiyetle kapattı. 51 puana ulaşan Göztepe Spor kulübü dokuzuncu sırada yerini korudu.

Göztepe Spor Kulübü’nün son maçları Konyaspor, Gençlerbirliği ve Beşiktaş arasında son üç maçında kazanmak isteyen Göztepe Spor kulübü sezonu galibiyetlerle kapatmak istiyor.