GÖZTEPE 3 PUANI 3 GOLLE ALDI

Süper toto süper Lig’in 34. haftasında Göztepe Spor kulübü üç gol atarak Hatayspor karşısında üç puanı kazandı. Rakibi iki gol atarak Göztepe’nin peşine düşmüş olsa da Göztepe Spor kulübü maçı kaybetmeyen olanak sağlamadı ve rakibini üstünlük sağlayarak karşılaşmayı tamamladı. Göztepe Spor kulübü Hatayspor karşısında aldığı üç puanla 46’ya yükseltti ve onuncu sıradaki yerini aldı.

Maçı galibiyete bitiren ve üç puan alan Göztepe Spor kulübü ise 46 puana yükseldi ve onuncu sıradaki yerini aldı. Her iki takımda şimdiden gelecek hafta oynanacak olan maçlarını hazırlanmaya başladılar.

Nisan ayı oldukça yoğun bir şekilde devam ederken bu ayın sonunda takımların durumları kesinleşmiş olacak ve hem Hatayspor hem de Göztepe Spor kulübü de sezonu başarılı bir şekilde tamamlamak ve kapatmak istiyorlar.

GÖZTEPE HATAYSPOR’A İZİN VERMEDİ

Süper toto süper Lig’in 34. haftasında Göztepe Spor kulübü takımı deplasmanda Hatayspor ile karşı karşıya geldi. Maçta en iyi performansını sergilemeye çalışan Göztepe Spor kulübü bu karşılaşmada sonuç aldı ve üç puan ile sahadan ayrıldı.

Maçta Göztepe adına üç kolide atarak et hat-trick yapan Adis Jahovic takımı Göztepe’nin gurur kaynağı oldu. Adis Jahovic İkisi ilk yarıda olmak üzere biri de ikinci yarıda attı üç golle takımına üç puanı getirdi. Hatayspor takımı üç koli karşılık iki gol atabildi.

Maçın ilk gölünü Göztepe Spor kulübü 30. dakikada kaydetti. Adis Jahovic 30. dakikada sahneye çıktı ve sonrasında da ilk yarı bitmeden 6 dakika kala bir kez daha sahneye çıkarak devre arasında an önce skoru 2-0 yaptı.

İKİNCİ YARIDA GOLÜ GEÇTİ

Karşılaşmanın ikinci yarısında Hatayspor takımı rakibi Göztepe’ye yetişmeye çalışsa da başarılı olamadı. Hatayspor takımı 64. dakikada ve 90. Dakika Diouf sayesinde gol bulsa da Göztepe Spor kulübü 78. dakikada galibiyeti elde edeceği golü attı ve skor 2-3’lük sonuç ile tamamlandı. Bu sonucun ardından Hatayspor takımı 49 puanda kaldı ve yedinci sıradaki kolunu korudu.

Maçı galibiyete bitiren ve üç puan alan Göztepe Spor kulübü ise 46 puana yükseldi ve onuncu sıradaki yerini aldı. Her iki takımda şimdiden gelecek hafta oynanacak olan maçlarını hazırlanmaya başladılar. Nisan ayı oldukça yoğun bir şekilde devam ederken bu ayın sonunda takımların durumları kesinleşmiş olacak ve hem Hatayspor hem de Göztepe Spor kulübü de sezonu başarılı bir şekilde tamamlamak ve kapatmak istiyorlar.