küresel salgın

Göztepe’den Anlamlı Davranış

2020 yılının ilk aylarında küresel salgın covid 19 dünya ülkelerinde hızla yayılmaya başladı. İçinde Türkiye’nin bulunduğu dünyada 220 ülke corona virüsü ile mücadele etmeye başladı ve mücadele devam ediyor. Covid 19’un aşısının ve ilacının bulunamaması virüsün yayılmasını kolaylaştırdı ve her gün binlerce kişi hayatını kaybediyor. Corona virüsü ile mücadelede en önde yer alan ve fedakârlık ile çalışan sağlık çalışanları bu süreçte en çok yıpranan kesim oldu.

Kendi sağlıklarını düşünmeden pandemi ile mücadele eden sağlık çalışanlarından corona virüsüne yakalanıp hayatını kaybedenler oldu. Süper Ligin İzmir ekibi Göztepe Kulübü de sağlık çalışanlarının bu fedakarlıklarını unutmadı. Her yıl 14 Haziran tarihinde kutlanan Göztepe Kulübünün kuruluş etkinliklerinde yakılan meşale bu yıl sağlık çalışanları için yakılacak.

Covid 19 Önlemli Kutlama

Göztepe Kulübü bu yıl 95. Kuruluş yıldönümünü kutluyor. Her yıl Göztepe taraftarları ve İzmirliler ile coşkuyla kutlanan kuruluş yıldönümü bu yıl covid 19 sebebiyle temsili olarak kutlanacak. Gürsel Aksel Stadyumu’nda sayılı kişinin katılımı ve covid 19 önlemleri ile yapılacak kutlamada 95. Yıl meşalesi farklı bir anlam ile yakılacak.

Gzötepe Kulübü 95. Yıl meşalesini covid 19 mücadelesindeki üstün çabaları adına sağlık çalışanları için yakacak.

Güncel Yazılar