İşte Son Transfer Gelişmeleri 21 Temmuz

Hangi futbolcu yeni sezonda hangi takımda formasını terletecek? Hangi takım hangi yıldız futbolcuyu radarına aldı? İşte Türkiye ve Avrupa’dan son transfer gelişmeleri…

Son olarak Willian Jose ile transfer sürecinde ilerleyen Beşiktaş’ın gözü ikinci forvet atağında… Yönetim bu yolla Marko Arnautovic ile temas kurarken oyuncuya bonservisini halletmesi ve 3 senelik sözleşme yapılması için teklifi göndermekte vakit kaybetmedi. Siyah Beyazlı yönetimin aklında senelik 2 milyon Euro olurken diğer taraftan da futbolcu bir başka isim Hulk ile de temasları ilerletme süreci içerisinde… Diğer yandan da Salomon Rondon’un ise Kara Kartal’dan haber beklediği de kuliste dönen iddialar arasında yerini aldı.

Ghezzal İçin Gün Sayarken İbre Moreno’ya Döndü

Ghezzal ile transferi bağlayan Galatasaray, diğer gözde ismine ibreyi döndürdü. Sol bek için arayışında Van Aaholt, Aliosk ve Kursawa gibi isimleri radarına alan Sarı Kırmızılı ekip, Alex Moreno için atağa geçti. Sarı Kırmızılı ekibin en umutlu oldukları isim Moreno olurken hücumcu kimliği Moreno’yu ön plana çıkaran tarafı oldu. 28 yaşındaki yıldız isim için kulübü Betis ile temasa geçen Galatasaray’ın transferde son aşamaya geldiği kaydedildi.

Fenerbahçe yönetiminin ise veda ettikleri isim Gökhan Gönül’ün yerine Falaye Sacko’yu radarlarına aldığı öğrenildi. Portekiz basınında da geniş yer bulan bu transfer sürecinin Fenerbahçe ile tamamlanacağına kesin gözüyle bakılırken Kanarya’nın, satın alma opsiyonuyla kiralamaya sıcak baktığı konuşulanlar arasında yer aldı.

Beşiktaş Ne Olursa Olsun Mert Günok’u İstiyor!

Beşiktaş’ın geçen sezonki şampiyonluğunda büyük bir etkisi olan Ersin Destanoğlu, uzun zamandır Avrupa’nın dev takımlarının radarında… Kara Kartal’ın Ersin’den 10 milyon Euro gelir beklentisi içinde olduğu bilinirken transfer süreci ise belirsizliğini korumaya devam ediyor. Destanoğlu’nun takımda kalması gerekse bile Siyah Beyazlı yönetimin kaleye takviye yapacağı iddia ediliyor. Bu noktada ise Kara Kartal’ın radarındaki ilk isim Mert Günok oldu. 32 yaşındaki file ekçisiyle temas kuran ve her türlü anlaşmaya varan Beşiktaş’ın sonraki durağının Günok’un takımı Başakşehir olacağı bilinirken 1 milyon Euro’luk bonservis bedelini gündemde olduğu öğrenildi.