İşte Türkiye ve Avrupa’dan Son Transfer Haberleri

Sezonun sonlanmasıyla yeni sezon hazırlıklarına başlayan takımlardan gelen son transfer gelişmeleri…

Sezonu iki kupa sevinciyle kapatan Beşiktaş yeni temaslar peşinde… Şilili yıldız Arturo Vidal ile temas dedikodularının kuliste dolaştığı süreçte, Vidal bir yandan kulübü ile yol ayrımında diğer taraftan da Şampiyonlar Ligi’nde yer alacak bir kulübe gitmek istiyor. Bu noktada Beşiktaş’ı soran Vidal’in Club America’dan gelen teklifi reddettiği biliniyor.

Başarılı isim Ozan Kabak’ın talipleri kendisini göstermeye başladı. Premier Lig kulüpleri Leicester City ve Newcastle United’ın Kabak ile ilgilendiği öğrenildi.

Kanarya’dan bir anlaşma haberi geldi. Gökhan Gönül ile sözleşmeyi yeni sezona taşımayan ve diğer taraftan da sağ bekte Sangare’ya alternatif arayışında olan Fenerbahçe, radarını Belçika’da forma giyen Buta’ya çevirdi. Menajeri ile görüşmelerinin olumlu bir noktada sonlandığı isim ile anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

Jacop Murphy İle Görüşmeler Başladı

Feghouli’nin alternatifi için arayış içinde olan Galatasaray, sonunda aradığı ismi buldu gibi görünüyor. Yerini Jacop Murphy’nin dolmasını isteyen sarı kırmızılıların Newcastle United ile sözleşmelerinin bitmesini fırsat bilerek 26 yaşındaki futbolcu adına görüşmelere başladığı öğrenildi.

Sergen Yalçın’a ilk hediyesi geliyor! Sporting’le sezona damga vuran ve performansı övgü toplayan Roiser için görüşmelere devam eden Beşiktaş, anlaşmaya varmak üzere… Bu yolla Sergen Yalçın’a ilk hediyesinin Rosier olacağı düşünülüyor. Yönetim Sporting ile anlaşmaya varıp Roiser’i bir sezon daha takımda tuttuğu takdirde kupa yarışında önde olması kaçınılmaz olacaktır.

Fenerbahçe’de Teknik Adam Arayışında Son Düzlük…

Yeni sezon hazırlıklarında transfer anlaşmaları ile gündeme gelen Kanarya, bir diğer gündem konusu olarak teknik direktör arayışına yer veriyor. Birçok ismi eleyen Fenerbahçe’nin, iki isim arasında kaldığı düşünülüyor. Portekiz ve Alman ekolü peşinde olan Başkan Ali Koç, çalışmalardan son noktaya gelindiğinin altını çiziyor.

İki isimden yüksek ihtimal olarak Lucien Favre yer alırken Luis Castro’da öne çıkan bir diğer isim olarak dikkat çekiyor. Başkan Ali Koç’un teknik adam koltuğunu bir an önce doldurmak ve transfer çalışmalarına hız kazandırmak istediği biliniyor. En yakın zamanda iki isimden biri ile anlaşmaya varılacağı düşünülüyor.