KANARYA FENERBAHÇE’DE TEKNİK DİREKTÖR ARAYIŞI

Sarı Kanarya Fenerbahçe’de yeni teknik direktör arayışı başladı. Emre Belözoğlu yönetiminde son haftalarda başarılı bir performans sergilese de sportif teknik direktörlük geçmişi olan bir kişiyle teknik direktör koltuğuna oturan bir kişinin ayrımını çok fazla hisseden Fenerbahçe başarılı maçlar kazanmış olsa da gelecek sezon iyi bir teknik hocayla sezona başlayıp sezonu hocayla bitirmek istiyor. Ali Koç geçtiğimiz günlerde başkanlık adaylığını tekrar açıkladı konuşmada Emre Belözoğlu’na yaptığı tüm emekler için teşekkür edip yeni hoca özellikle yabancı hoca arayışında olduğunu belirtti.

KANARYADA YABANCI HOCA SORUNU

Sarı lacivertli ve Sarı Kanarya Fenerbahçe’de yabancı hoca sorunu oluştu. Ali Koç gelecek sezon, ağustos ayında başlayacak olan Süper Lig’de yabancı hoca arayışında olduklarını söyledi. Emre Belözoğlu yönetiminde Fenerbahçe son haftalarda başarılı bir performans sergilemiş olsa da yeni sezona daha başarılı ve sezonun ilk maçından itibaren istikrarlı bir performans sergilemek isteyen Sarı Kanarya sezonda şampiyonluk kupasıyla kapatmak istiyor.

Bu yüzden özellikle Ali Koç’un başkanlık açıklamasını yaptığı konuşmada teknik direktör sorununa da inan Ali koç aday olarak yaptığı konuşmada tekrardan seçilmesi durumunda Fenerbahçe’nin bu sezon dördüncü yıldızına kavuşması ne kadar önemli olduğunu ve bunla ulaşacağının garantisini verdi.

Emre Bölezoğlu oldukça başarılı bir performans sergilemiş olsada Erol Bulut’un ardından sezon ortasında değişen teknik direktör Fenerbahçe’de istenilen performansı ulaşılmasını engelledi. Bu yüzden Ali koç sezonun ilk başından itibaren başarılı ve tecrübeli bir yabancı hocayla Fenerbahçe’nin sahaya çıkıp sezonun sonuna kadar bu hocayla devam etmesi gerektiğini ve bu hocayla bu istikrarla en sonunda şampiyonla ulaşılacağına inanıyor.

KANARYADA ALİ KOÇ YENİDEN ADAY

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün şu anki başkanı Ali Koç geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada başkanla tekrar aday olduğunu söyledi. Galatasaray gibi bir başkanlık seçiminin kalsın olmadığı Sarı Kanarya da Ali koç büyük ihtimalle yeniden seçilecek. Ali Koç yaptığı açıklamada özellikle teknik direktör sorununa değindi. Teknik direktörle beraber aynı zamanda transfer sürecinin de gündeme getiren Ali koç hem transfer maliyetlerini hem de var olan oyuncular ve yeni gelecek oyunculara da göz kırptı.

Ali koç yabancı bir hocayla anlaşılması gerektiğini ve bu yüzden özellikle Fenerbahçe gelecek olan yeni teknik direktörün belli bir kritere sahip olması gerektiğini söyledi. Şu an için Sarı Kanarya bazı yabancı hocalarla görüşüyor fakat kesinleşen bir durum yok.

Ali koç Sarı Kanarya Fenerbahçe için en iyisini istediğini ve Sarı Kanaryanın bu sezon dördüncü yıldızına ulaşması gerektiğini bunu başaracağını ve bu yılın bu yılı olduğunu belirterek açıklamalarına son verdi. Bakalım gelecek sezon Fenerbahçe’de nasıl bir sezon olacak Ali Koç’un anlaştı yabancı hoca Fenerbahçe’de, sarı kadar da nasıl bir performans sergileyecek.