KANARYA FENERBAHÇE’NİN HOCA SORUNUNUN BİTMESİNE SAATLER KALDI

Kanarya Fenerbahçe’nin teknik direktör sorununun bitmesine çok az bir zaman kaldı. Ali Koç dün, 26 Haziran Cumartesi itibariyle yeniden seçildi ve bir dönem daha Fenerbahçe’nin başkanı olarak görevinin başında olacak.

Teknik direktör sorularına da pazartesi belli olacak diye yanıt veren Ali Koç, bu sözüyle beraber tüm taraftarları ve tüm futbol camiasını heyecanlandırdı. Kanarya Fenerbahçe’de herkesin merakla beklediği soru teknik direktörün kimin olacağı sorusuydu. Teknik direktör belli olmadan bazı oyuncuları hakkında net bir karar veremeyen kanarya Fenerbahçe yönetimi gelecek olan yeni teknik direktörüne saygılarını sunup işini yapması için takımı ona bırakacak.

KANARYA’DA HOCASIZ GÜNLER SON BULUYOR

Ali Koç’un, başkanın yaptığı pazartesi açıklamasından sonra herkes artık Ali Koç’tan ve Fenerbahçe tarafından gelecek olan açıklamayı dört gözle bekliyor. Önemli bir karar ve Fenerbahçe gibi şampiyon olmak isteyen bir takım için ise daha da önemli bir açıklama.

Sarı kanaryada hocasız günlerin bitmesine çok az bir zaman kaldı. Teknik direktörün belli olmasından sonra transfer süreçlerine ve kendi oyuncularının gidip gitmemesi konusunda son kararları hızlı bir şekilde alacak olan kanarya Fenerbahçe yönetimi bunun için teknik direktörün açıklanmasını bekliyor.

Teknik direktör konusunda geçtiğimiz sezon istediği enerji ve başarıyı bir türlü bulamayan Fenerbahçe bu sezonda aynı şeyleri yaşamak istemiyor. Erol Bulut ile sezona başlayan ve sonrasında da başarısızlık üstüne başarısızlık yaşayan Fenerbahçe sezonun sonlarına doğru sportif teknik direktörü Emre Bölezoğlu ile yoluna devam etti.

Emre Bölezoğlu yönetiminde Fenerbahçe Erol Bulut’un ardından toparlanmış olsa da yeterli olmadı. Sezonun şampiyonu Beşiktaş oldu ve kanarya Fenerbahçe sezonu üçüncü sırada tamamladı.

KANARYA’DA BİLİC RÜZGARI ESEBİLİR

Sarı kanarya Fenerbahçe’de teknik direktör koltuğu için düşünülen en favori isim Hırvat teknik direktör Slaven Bilic. Daha önce Beşiktaş’ı çalıştıran Slaven Bilic belki de bu sezon Fenerbahçe’nin teknik direktörü olabilir.

52 yaşındaki Slaven Bilic renkli bir karaktere sahip ve takım yönetme disiplini ile de herkes tarafından oldukça dikkat çekiyor. Fenerbahçe taraftarları Slaven Bilic için çok hevesli. Ali Koç’un açıklaması ile hangi teknik direktör Fenerbahçe’nin başına geçecek şimdiden merak ediliyor.