KARAGÜMRÜK’TE YENİ SEZON ÖNCESİ OYUNCU DURUMLARI

Süper toto süperlikten 60 puanla sekizinci sırada sezonu tamamlayan Fatih Karagümrük yeni sezon hazırlıklarına başladı. İyi bir performans sergileyerek ilk on takım içerisine giren Fatih Karagümrük gelecek sezonda da aynı performansı ve aynı başarıyı daha da yükselterek devam etmek istiyor.

KARAGÜMRÜK’TE 10 İSİM AYRILDI

Süper Lig’de başarılı bir performans sergileyen İstanbul temsilcilerinden birisi olan Fatih Karagümrük sezona 60 puanla sekizinci sırada tamamladı. Yeni sezon öncesi oldukça hareketli bir dönem geçiren Fatih Karagümrük de on isim takımdan ayrıldı. Sobiech Viviano, Fatih Kuruçuk, Koray Altınay ve Murat Sarıgül’ün sözleşmeleri ay sonunda bitecek.

Fatih Karagümrük yönetimi bu isimler ile nasıl bir yol izleyecek sözleşmeler yenilecekmiş şimdiden merak ediliyor. Kırmızı siyahlı İstanbul temsilcisi Fatih Karagümrük de aynı zamanda kiralık olan Gaston Campi, Jimmy Durmaz, Jeremain Lens ve Kemal Ademi gibi isimlerde kendi takımlarına geri dönecek.

Bu isimlere ilk olarak Fatih Karagümrük Koray Altınay sözleşmesini uzattı. Bu sezon 27 maça çıkan Koray Altınay gelecek sezonda da Fatih Karagümrük formasıyla performansını sergileyecek.

Aynı zamanda Fatih Karagümrük’te başarılı İtalyan kaleci Viviano’nun da sözleşmesi uzatıldı. Başarılı kaleci, altın eldiven sezonun ilk başlarında takıma dahil olmuştu. Gelecek sezonda da takımla beraber sahada ter dökecek.

FATİH KARAGÜMRÜK DA SEZON RAPORU

Başarılı takımı Fatih Karagümrük a ta süper lige sekizinci sırada tamamladı.60 puanla sezonu tamamlayan Fatih Karagümrük son karşılaşmasında Denizlispor ile karşı karşıya geldi. Rakibini beş golle yana Fatih Karagümrük ondan önceki haftada, 11 Mayıs Salı akşamı lider takım Beşiktaş karşısında deplasmanda çok iyi bir performans sergileyerek rakibini 2-1 yendi.

Fatih Karagümrük son haftalarda başarılı bir performans sergileyerek üç puanları topladı. Yeni sezonda daha iyi bir performans sergileyen sezonun ilk beş ilçesinde tamamlamak isteyen Fatih Karagümrük son haftalarda aldığı başarıyı tüm haftalarda uygulamak istiyor. Fatih Karagümrük gelecek sezonda da aynı performansı ve aynı başarıyı daha da yükselterek devam etmek istiyor. Gelecek sezon için iddiasını yüksek tutan Fatih Karagümrük bunu başarmak için elinden geleni yapacak.