e –futbol turnuvası şampiyonu Kasımpaşa

Kasımpaşa E-Futbol Turnuvası Şampiyonu Oldu

Ülkemize korona virüs salgının baş göstermesi sonrasında liglere ara verilmişti. Liglere ara verildiği dönem itibariyle e – futbol turnuvası da düzenlenmeye başlandı. Böylece hem futbolcuların hem de taraftarların futboldan uzak kalmamaları hedeflendi. Bu doğrultuda yapılan e –futbol turnuvası şampiyonu Kasımpaşa oldu!

Kulüpler Birliği Vakfı ile beIN Sports tarafından tertip edilen turnuvaya ülkemizde Süper Lig takımlarımdan yoğun bir ilgi geldi. Eleme usulüne uygun bir şekilde yapılan çalışmalar neticesinde, şampiyonun kim olduğunu da netlik kazandı. Bu kapsamda yapılan turnuvanın şampiyonunun Kasımpaşa olduğu belirlendi.

Türkiye’de İlk Kez Düzenlendi

E – Futbol turnuvası ülkemizde ilk kez düzenlendi. Yapılan bu turnuva sonrasında kupayı ilk kez müzesine götürecek takımın ise Kasımpaşa olduğu açıklandı. Kasımpaşa e – futbol turnuvasında şampiyon olarak da önemli bir başarıya da imzasını atmış oldu. E – futbol turnuvası şampiyonu Kasımpaşa böylece bir ilki de başardı.

Kasımpaşa takımını Anıl Koç temsil etti. Final maçı sonrasında rakibini yenmeyi başaran Anıl Koç takımına e – futbol turnuvası kupasını getirmeyi de başardı. Öte yandan Kasımpaşa futbol takımının teknik direktörü gözetiminde lige hazırlık antrenmanlarına başladığı da ifade ediliyor.