KASIMPAŞA SAHASINDA MALATYASPOR AĞIRLAYACAK

KASIMPAŞA SAHASINDA MALATYASPOR AĞIRLAYACAK

12 Nisan 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

Süper Lig’in 34. hafta sürdü Ligde istediği performansı sergilemeyen Kasımpaşa Spor kulübü yeni Malatyaspor ile karşı karşıya gelecek. Bu maçı kazanarak üç puanla kazanmak isteyen Kasımpaşa Spor kulübü takımı alt sıralardan iyice uzaklaşmak ve rahat bir nefes almak istiyor. Maç bugün, 12 Nisan Pazartesi günü saat 16:00’da Kasımpaşa’nın ev sahipliğinde Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanacak.

Maç bugün, 12 Nisan Pazartesi günü saat 16:00’da başlayacak. Maçına kendi görevini Bahattin Şimşek üstlenecek. 34. haftanın kapanış maçlarından birisi olan Kasımpaşa Spor kulübü yeni Malatyaspor maçı canlı olarak beIN Sports üzerinden izleyebilirsiniz.

KASIMPAŞA EVİNDE GALİBİYET İSTİYOR

Süper toto süper Lig’in 34. haftasına 35 puanla 15. sırada giren Kasımpaşa Spor kulübü Yeni Malatyaspor karşısında üç puan kazanarak hem sıralamasını hem de puanını yükseltmek istiyor. Maçı kazanarak üst sıralara yükselmek isteyen Kasımpaşa Spor kulübü alt sıralardan iyice uzaklaşarak elenme potasındaki risk bölgesinde yer almak istemiyor. Son haftalara iyi değerlendirmek isteyen Kasımpaşa Spor kulübü takımı evinde oynanacak olan bu karşılaşmayı yenerek rakibine izin vermek istemiyor.

Kasımpaşa Spor kulübü 32 maça çıktı bu haftaya kadar ve 1:32 maçta toplamda dokuz galibiyet elde ederek aslında çok ta istediği başarıyı elde edemedi. 32 maçta sekiz beraberlik ve 15 Kasımpaşa Spor kulübü bir an önce galibiyetlerini arttırmak istiyor. Bunun için tüm çalışmalarını ve tüm hazırlıklarını sürdüren Kasımpaşa Spor kulübü yeni Malatyaspor karşısında kesin bir galibiyet arayacak.

Ev sahibi takım Kasımpaşa Spor kulübü tüm hazırlıkların rakibi yeni Malatyaspor’a göre yaptı. Aytaç Kara Kasımpaşa Spor kulübü’nde kadro dışı bırakıldığı için maç kadrosunda yerini alamayacak. Julian Jeanvier ise takımda sakatlığı bulunduğu için maç kadrosunda yerini alamayacak. İki eksik oyuncu ile sahaya çıkacak olan Kasımpaşa Spor kulübü bu maçı kazanarak üst sıraları tırmanmak istiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Kasımpaşa Spor kulübü kendi evinde, kendi sahasında yeni Malatyaspor ile karşı karşıya gelecek. Maç bugün, 12 Nisan Pazartesi günü saat 16:00’da başlayacak. Maçına kendi görevini Bahattin Şimşek üstlenecek. 34. haftanın kapanış maçlarından birisi olan Kasımpaşa Spor kulübü yeni Malatyaspor maçı canlı olarak beIN Sports üzerinden izleyebilirsiniz.